20 Mayıs 2019 Pazartesi 14:52
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 SAĞLIKLI YAŞAM Tüm Haberler  
Seks olmadan hayata devam!
Alman dergisi Petra tarafından yürütülen anket, Almanya'daki ilginç bir durumu gözler önüne serdi.
Giriş Zamanı:20 Mart 2013 Çarşamba

 

Bir kadın seks olmadan nasıl hayatına devam edebilir? Alman dergisi Petra tarafından yürütülen ve sonuçları Bild gazetesinde yayınlanan bir anket, Almanya'daki ilginç durumu gözler önüne serdi.
 
29-39 yaş aralığındaki 1043 Alman kadın ile görüşülerek yapılan ankette cinsel ilişki alışkanlıkları soruldu. Anketten çıkan sonuçlar oldukça şaşırtıcı. Erkeklerin büyük bölümü için hayatın olmazsa olmazı olan seks, Alman kadınlar için hiç de vazgeçilmez değilmiş meğer!
 
Ankete katılanların yaklaşık % 58'i seks olmadan da hayatına devam edebileceğini söylerken, % 41'i oniki aydan beri seks yapmadığını itiraf etti. % 27'lik kısım ise  altı aydan bu yana cinsel ilişki yaşamadığını söyledi. Fakat enteresan olan şu ki, neredeyse her üç kadından biri en az iki yıldır seks yapmadığını itiraf etti.
 
Anketten çıkan başka ilginç sonuçlar da var. Mesela kadınların sadece % 14'ü seks olmadan geçirilen ilk üç ay kendilerini huzursuz hissettiklerini söylerken, % 22'si bunun yokluğunu hissettiğini, % 35'i ise bir yıllık mahrumiyetin kendilerinde umutsuzluk hissi yarattığını söylüyor.
 
Alman kadınlar üzerinde yapılan bu araştırma, başka ülkelerde de yapılsa ve sonuçların karşılaştırıldığı bir Dünya Seks haritası çıkarılsa ilginç bir durum ortaya çıkardı herhalde.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler