18 Kasım 2019 Pazartesi 04:30
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 YEME İÇME Tüm Haberler  
En lezzetli Belçika waffle’ı
Taze mevsim meyveleriyle hazırlanan özel Belçika waffle’ı ile size bir lezzet şöleni vaat ediyor.
Giriş Zamanı:11 Nisan 2013 Perşembe

 

Günün her saatinin değişmeyen adresi Kitchenette, taze mevsim meyveleriyle hazırlanan özel Belçika waffle’ı ile size bir lezzet şöleni vadediyor. Eğer siz de waffle’ını dolgun ve bol meyveli Belçika usulü tercih edenlerdenseniz, şehrin en lezzetli Belçika waffle’ı sizi Kitchenette şubelerinde bekliyor.
 
Zengin seçeneklerle farklı damak zevklerine hitap eden Kitchenette, waffle sevenleri de unutmadı. Yapımında un, süt, yumurta, pudra şekeri ve tereyağının yanı sıra maya kullanılan Belçika waffle’ı bu özelliği ile diğer waffle’lardan ayrılıyor. Hamurun yapım aşamasında eklenen maya, hamura kabarık ve gözenekli bir yapı kazandırıyor.
 
Siz de dolgun hamurlu ve bol meyveli Belçika waffle’ını tercih edenlerdenseniz, bu benzersiz lezzet için günün her saatinde Kitchenette şubelerine uğrayabilirsiniz. Kitchenette’in Mayıs ayında lezzet severlerle buluşacak olan yeni menüsünde Belçika waffle’ı gibi daha pek çok ayrıcalıklı lezzet sizleri bekliyor.
 
 
Kitchenette

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler