20 Mayıs 2019 Pazartesi 14:14
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
Masalsı düğünlerin tek adresi
Boğazın kıyısında, masalları anımsatan bir yalıda hayalinizdeki düğünü yaşamak ister misiniz?
Giriş Zamanı:11 Nisan 2013 Perşembe

 

Geçmişin ve geleceğin büyüsünü masmavi sularla buluşturan bembeyaz bir yalıda, İstanbul’un sakladığı sırları, tarihin ihtişamını ve derin tutkularını içinizde hissederken; hayatınızın en unutulmaz günü olan düğününüzü bir peri masalına çevirmek istiyorsanız, A’jia kapılarını sizin için açıyor.
 
A’jia, boğazın masmavi sularının hemen kıyısında, şehirden uzakta hissi veren havasıyla geçmişle bugünü buluşturan, sizi gerçek İstanbul’un içine, binlerce sır barındıran Boğaz’ın kollarına çeken konumuyla, hayallerinizdeki düğünü vadediyor. Boğaz’ın eşsiz manzarasının yanı başında Tarihi Ahmet Rasim Paşa Yalısı’nda hizmet veren A’jia, Akdeniz’in en özel lezzetleri, güler yüzlü bir ekibin kusursuz servisi, 1800’lerin günümüze yansıyan etkileyici formlarıyla düğününüzü unutulmaz kılacak her şeye sahip!
 
Muhteşem bir manzara ve tarihin yanı başında aşkınızı ölümsüzleştireceğiniz düğününüz için farklı alternatifler sunan A’jia’da düğün ve davetler için yaz aylarında; 350 kişilik yemek, 800 kişilik kokteyl ve  500 kişilik kokteyl prolonge servisi verilebiliyor. Kış aylarında ise, 100 kişilik yemek, 200 kişilik kokteyl prolonge ve 250 kişilik kokteyl organizasyonları yapılabiliyor. Standart menülerin yanı sıra düğünün konseptine uygun özel mönüler hazırlama fırsatı da sunan A’jia, bunun yanı sıra, tüm otel odalarını düğün sahiplerine ayırma imkanı sunarak size adeta kendi yalınızın bahçesinde gerçekleştirdiğiniz bir düğün yaşatıyor.  Böylece düğün sabahında, sevdiklerinizi özel bir brunch ile ağırlama ayrıcalığını yaşayabiliyorsunuz.
 
 
Rasim Paşa Yalısı Ajia
 
 
Rasim Paşa Yalısı Ajia
 
Ahmet Rasim Paşa Yalısı, Çubuklu Cad. 
No.27  Kanlıca  İstanbul
T.0 216 413 93 00 pbx   T.0 216 413 93 53 -54

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler