20 Mayıs 2019 Pazartesi 14:57
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
Boyner, ISF'yi bekliyor
Boyner, Istanbul Shopping Fest boyunca alışveriş ve eğlencenin adresi olacak.
Giriş Zamanı:27 Mayıs 2013 Pazartesi
Boyner Mağazaları, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Istanbul Shopping Fest boyunca yine alışveriş ve eğlencenin adresi olacak. 8-30 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek Istanbul Shopping Fest boyunca Boyner Mağazaları’nda indirimler, eğlenceli etkinlikler ve sürprizler sizleri bekliyor.
 
Yerli-yabancı yüzlerce seçkin markada indirimler, alışverişi eğlenceye dönüştüren etkinlikler ve sürprizler Boyner Mağazaları’nda!
 
8-30 Haziran 2013 tarihleri arasında düzenlenen Istanbul Shopping Fest boyunca Istanbul’daki Boyner Mağazaları’nı ziyaret edenleri birbirinden çekici fırsatlar ve sürprizler bekliyor. Yerli-yabancı yüzlerce markada indirimler, hediyeler, eğlenceli etkinlikler ve sürprizler Istanbul Shopping Fest boyunca Boyner müşterileriyle buluşuyor.
 
Boyner Mağazaları’nda, yerli-yabancı yüzlerce seçkin markanın İlkbahar-Yaz koleksiyonlarından cazip indirimlerle alışveriş yapabilir, üstelik alışverişlerinizde sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Bağdat Caddesi’ndeki özel Boyner etkinlik alanlarında keyifli etkinliklere ve konserlere katılabilir, Istanbul Shopping Fest coşkusuna dahil olabilirsiniz.
 
 
Boyner, ISF'yi bekliyor

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler