17 Aralık 2018 Pazartesi 03:01
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KÜLTÜR SANAT Tüm Haberler  
Çocuklara sincaplarla çevre eğitimi
Antalya Migros Alışveriş Merkezi, Çevre ve Orman Bakanlığı işbirliğinde çocuklara çevre bilinci aşılıyor.
Giriş Zamanı:29 Mayıs 2013 Çarşamba
ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, Çevre ve Orman Bakanlığı işbirliğinde çocuklara çevre bilinci aşılıyor.
 
26 Mayıs Pazar günü saat 14.00’da Dünya Ormancılık Haftası münasebetiyle,  Orman Genel Müdürlüğü Sincap Çocuk Tiyatrosu tarafından Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde “Ağaç Sevgisi” konulu çocuk oyunu sahnelendi. Alışveriş merkezinde sahnelenen tiyatro oyununda orman sevgisi, ormanların nasıl korunması gerektiği, ormanların faydası, ağaç sevgisi, fidan dikmeye teşvik, yangın ihbar hattının aranması gibi konular çocuklara öğretildi.
 
Alışveriş merkezine gelen çocuklar tiyatro gösterisinde ormanlar hakkında eğitici bilgiler öğrenirken, aynı zamanda da çok eğlendiler. İki seans şeklinde gerçekleşen tiyatro oyununun sahne arasında, tahta bacak ve animatörlerin gösterilerini izleyen çocuklar bol bol fotoğraf çektirdiler. Ayrıca, oyun sonunda izleyicilere şapka ve t-shirt dağıtımı yapıldı.
 
 
Antalya Migros Alışveriş Merkezi
 
 
Antalya Migros Alışveriş Merkezi

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler