17 Aralık 2018 Pazartesi 02:55
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KÜLTÜR SANAT Tüm Haberler  
Anatolium'da yıl sonu sergisi
Anatolium AVM, Özel Bursa Kültür Okulları öğrencilerinin yıl sonu sergisine ev sahipliği yapıyor.
Giriş Zamanı:14 Haziran 2013 Cuma
Anatolium Alışveriş Merkezi Özel Bursa Kültür Okulları Resim, Yağlı Boya, Özgün Baskı, El Sanatları, Karikatür ve Mozaik kulübü öğrencilerinin  yılsonu sergisine ev sahipliği yapıyor.
 
Hayata geçirdikleri projelerle adından söz ettiren Kültür Okulları’nın Kültürlü öğrencileri, yıl boyunca öğrendikleri bilgiler ışığında hazırladıkları çalışmaları Anatolium Alışveriş Merkezi’nde izlenime sundu. Sergi, Kültürlü öğrencilerin velileri ve alışveriş merkezindeki vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.
 
Her kulübün kendine özgü teknikleriyle hazırlanan çalışmalar Kültürlü öğrencilerin yaratıcılıklarını gösterme fırsatı da bulmasına olanak sağladı. Yıl boyunca öğrendiklerini tuvale aktaran Kültürlü öğrenciler, ortaya görülmeye değer çalışmalar çıkardı. Sergi açılışında kurdele de kesen Kültürlü öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Edindikleri bilgilerle güzel çalışmalar yapan Kültürlü öğrenciler, önümüzdeki sene farklı çalışmalar yapmaya devam etmek istediklerini söylediler.
 
Sergi  21 Haziran’a kadar Avm’mizde  ziyaretçilerini bekliyor.
 
 
Anatolium'da yıl sonu sergisi
 
 
Anatolium'da yıl sonu sergisi

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler