17 Aralık 2018 Pazartesi 01:40
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KÜLTÜR SANAT Tüm Haberler  
Meydan Merter'de eğlence ve şenlik
Meydan Merter’de Doğa Koleji tarafından renkli ve duygusal etkinlikler düzenleniyor.
Giriş Zamanı:14 Haziran 2013 Cuma
16 Haziran Pazar günü saat 10.00’dan itibaren tüm çocukların babalarını alıp Meydan Merter’e geleceği en cazip, renkli ve duygusal etkinlikler Doğa Koleji tarafından düzenleniyor.
 
Meydan Merter’in evsahipliğinde Doğa Koleji’nin Sevgili Babalar – Çocukları için gerçekleştireceği çok renkli etkinlikler arasında;
 
“Minik Eller Kahramanları İçin Tasarlıyor”  - Babaya özel karton kravat ve papyon tasarımı   
 
Benim Babam En İyi Baba / En Güçlü Baba / En Oyunsever Baba / En Güldüren Baba / En Sportif Baba kategorisinden hangisine giriyor diye karar veren çocuklar babalarının en sevdikleri yönlerini anlatıp bunu diplomalandıracaklar.
 
Ayrıca; Aile fotoğrafları için resim çerçevesi tasarlayıp bunları renkli mukavvalarla şekillendirerek, isimlerinin baş harflerini yazacaklar. Sonra da hem renkleri tanıyıp babalarına ait tasarımları armağan edecekler.
 
Bunun yanında Meydan Merter’deki standların yanında babaların çocuklarıyla fotoğraf çektirebilecekleri dekoratif bir pano olacak, bu panonun üzerinde sevgi sözcükleri olacak. 16 Haziran 2013 tarihli Babalar Günü’nün hatırası olacak bu özel fotoğraf; Meydan Merter anısı olarak çocukların albümünde en anlamlı anı olarak yerini alacak.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler