12 Aralık 2018 Çarşamba 14:01
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
Kayseri Park’tan sevgiliye elmas yüzük
Kayseri Park, Sevgililer Günü’ne özel kampanyada üç kişiye çekilişsiz kurasız elmas yüzük ve kolye veriyor.
Giriş Zamanı:14 Şubat 2014 Cuma
Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenlediği iki farklı organizasyonla 14 Şubat Sevgililer Günü’ne renk katıyor.
 
İlk olarak, 1-13 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanyada Kayseri Park Renk Kart ile en çok alışveriş yaparak en çok puan biriktiren üç kişi Soyal Pırlanta sponsorluğunda birbirinden güzel hediyelerin çekilişsiz kurasız sahibi oluyor.
 
Kampanya kapsamında birinciye 1.96 karat elmas yüzük, ikinciye 0.58 karat elmas yüzük ve üçüncüye de 0.14 karat elmas kolye hediye ediliyor.
 
Hızlı ve yetenekli olan kazanacak
Kayseri Park’taki ikinci etkinlik ise 14-15-16 Şubat tarihlerinde düzenleniyor. Bu tarihlerde, Kayseri Park'ta yer alan mağaza ve standlardan aynı gün içinde 100 lira tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler "Jail Break " (Yetenek Parkuru)  yarışmasına katılmaya hak kazanacaklar. Yarışmacılar, Kayseri Park etkinlik alanına kurulacak parkurlarda yer alan çeşitli oyunları en kısa sürede tamamlamaya çalışacaklar. Günün sonunda en kısa süreyi kaydetmiş olan ziyaretçi Soyal Pırlanta Sponsorluğunda yarım altın kazanacak.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler