12 Aralık 2018 Çarşamba 14:02
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
Vialand fuarın gözdesi oldu
Vialand’in, EMITT Fuar’ındaki standı, birbirinden renkli etkinliklerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Giriş Zamanı:14 Şubat 2014 Cuma
Güncelleme: 18 Nisan 2014 Cuma
Türkiye'nin ilk tema parkı Vialand’in, EMITT Fuar’ındaki standı, birbirinden renkli etkinliklerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
 
Heyecan dolu yarışmaların da gerçekleştirildiği, Türkiye’nin eğlence dünyası Vialand’in standında düzenlenen “Photofun” etkinliğine katılmak isteyenler ise, stand önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Ziyaretçilerin fotoğraflarını çekip Vialand çerçevesi ile birlikte sosyal medya hesaplarında paylaşabildiği “Photofun” etkinliğinin yanı sıra, Vialand’e özel hazırlanan bilgi yarışması sonucunda, kazananlara Vialand temalı hediyeler armağan edildi. Vialand’in EMITT Fuarı’ndaki standında düzenlenen etkinliklerden bir diğeri olan “Telefun” bilgi yarışmasında ise, Tema Park için hediye biletler ve indirim kuponları dağıtıldı. Vialand’in sevimli maskotu Kaptan Gaga da, standa gelen ziyaretçilerle şakalaşıp hatıra fotoğrafı çektirdi.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler