12 Aralık 2018 Çarşamba 14:08
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
Alışveriş yap, yemek kazan!
Novada Outlet Söke’den en yüksek alışverişi yapan sevgililer çift kişilik yemek ve sürpriz hediyeler kazanacak.
Giriş Zamanı:14 Şubat 2014 Cuma
Novada Outlet Söke, şubat ayı boyunca sürecek büyük bir alışveriş kampanyası başlattı. 4-24 Şubat tarihleri boyunca sürecek olan etkinlikte alışveriş edenler birçok hediye kazanacak. Sevgililer Günü’nde ise en yüksek alışverişi yapan kişi, çift kişilik yemek ve birçok sürpriz hediye kazanacak.
 
Kampanya boyunca 50–100 TL arası alışverişlerde kupa bardak, bardak takımı; 101–200 TL arası alışverişlerde tepsi, Türk kahvesi makinesi, tava; 201 TL ve üzeri alışverişlerde ise su ısıtıcısı, nevresim takımı hediye olarak dağıtılacak.
 
Ayrıca kampanya boyunca hediyeler dışında 10, 20 ve 30 TL değerlerinde, birçok “Novada Para” dağıtılacak. “Novada Paralar” belirli bazı mağazalarda  nakit para yerine geçecek. Ziyaretçiler ayrıca yaptıkları alışveriş üzerinden ellerinde kalan “Novada Para” tutarında indirim hakkı da kazanacak.
 
Sevgililer Günü Sürprizi
Novada Outlet Söke, “Sevgililer Günü”nde de sevgilileri unutmadı.  14 Şubat Sevgililer Günü’nde en yüksek alışverişi yapan kişi, çift kişilik yemek ve sürpriz hediyeler kazanacak. 
 
“Sevgililer Günü” boyunca bir de fotoğraf etkinliği olacak. Renkli 70x100 boyutlarında çerçevelerin içine giren çiftler fotoğraf çektirecek. Ayrıca günün anlamına göre hazırlanan konuşma balonlarından oluşan çubuklar ve kalp gözlükleriyle fotoğraflar çektiren ziyaretçilere fotoğrafları anında basıp teslim edilecek.
 
Romantik tatil hediye 
Bu arada üç hafta sürecek olan kampanyada ayrıca hafta birincisi üç ayrı çifte, Alkoçlar Adakule Hotel’de çift kişilik, 2 gece 3 gün romantik bir tatil hediye edilecek.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

sude nas semerci oooooooğğğ çokkkk güzelllll! 15 Şubat 2014 Cumartesi

Tüm Yorumlar

Diğer Haberler