20 Mayıs 2019 Pazartesi 14:11
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KÜLTÜR SANAT Tüm Haberler  
Minik şefler Tepe Prime Avenue’da
Tepe Prime Avenue, çocuklara özel açık mutfak atölyelerine ev sahipliği yaptı.
Giriş Zamanı:15 Şubat 2014 Cumartesi
Tepe Prime Avenue, sömestir tatilinde bünyesinde bulunan restoranlarda düzenlenen, çocuklara özel açık mutfak atölyelerine ev sahipliği yaptı.
 
Türkiye’nin en önemli lezzet duraklarını sokak konseptiyle ziyaretçilerinin hizmetine sunan Tepe Prime Avenue, sömestir tatilinde gerçekleştirdiği açık mutfak atölyelerinde minik şefleri ünlü restoranların usta aşçılarıyla buluşturdu. Amacı; çocukların ebeveynleri ile yaratıcılıklarını paylaşmaları ve kendi yarattıkları lezzetler sayesinde özgüvenlerini geliştirmeleri olan açık mutfak atölyelerine katılan çocuklar eğlenirken öğrenme fırsatı yakaladılar. Tepe Prime Avenue’da bulunan Burger House, Butcha, Hayal Kahvesi, Neli, Piola ve Quick China’nın mutfaklarında önceden malzemeleri hazırlanmış pratik tarifler, restoranların usta aşçılarının gözetmenliğinde çocuklar ile birlikte hazırlandı.
 
Özgün mimarisi ve açık hava konseptiyle Ankara’da iş dünyasının ve sosyal hayatın merkezi haline gelen Tepe Prime Avenue, düzenlediği renkli  etkinlikleriyle ailelerin de buluşma noktası olmaya devam edecek.
 
 

 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler