12 Aralık 2018 Çarşamba 14:46
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
İnsana Saygı Ödülü yine Bimeks'in
Bimeks, İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, ‘İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü.
Giriş Zamanı:19 Şubat 2014 Çarşamba
Güncelleme: 18 Nisan 2014 Cuma
13. İnsana Saygı Ödülleri, 2014 İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, 12 Şubat 2014 Çarşamba Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen bir törenle sahiplerine teslim edildi. Bimeks, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, İnsan Kaynakları Zirvesi’nde başvurulara en hızlı ve en yüksek oranda yanıt veren firmalar kategorisinde ‘İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.
 
Bimeks adına ödülü alan, İnsan Kaynakları Yöneticisi Nisa Dizdar, kendilerine iş başvurusunda bulunan adaylarla yüz yüze görüşme yaptıktan sonra olumlu ya da olumsuz yanıtlarını en geç 1 gün içinde ilettiklerini belirtti. Titiz ve hızlı bir işe alım süreci yönettiklerini açıklayan Dizdar, verilen cevaba göre farklı işleri değerlendirebilecek ya da alternatif yaratacak olan adaylara saygı duyduklarını ve bu geri dönüş süresi ile diğer firmalara da örnek olduklarını düşündüklerini söyledi. Bimeks’in İnsan Kaynakları kapsamında tüm süreçlerinde aynı hassasiyeti gösterdiklerini ifade eden Dizdar, bu ödüle ikinci kez layık görülmekten gurur duyduklarını belirtti.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler