20 Mayıs 2019 Pazartesi 00:13
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 SAĞLIKLI YAŞAM Tüm Haberler  
Büyük bir sıkıntıdan kurtuldum!
Evimi kış gününde böcekler bastı! Hemen internetten alanında uzman böcek ilaçlama şirketleri aramaya başladım. Beni bu adres kurtardı!
Giriş Zamanı:20 Şubat 2014 Perşembe
Herkes sıcak yaz aylarında haşere sorunu çeker, benim evimi kış gününde böcekler bastı! Bu nasıl oldu, neden kış ayında ortaya çıktılar ve neden ben, halen anlam verebilmiş değilim. İşte benim için kabus dolu günler o anda başladı. Önce bir tane böcek gördüm, önemsemedim, sonra iki, üç, beş derken aslında evimi çoktan istila ettiklerini anladım. Hemen internetten alanında uzman böcek ilaçlama şirketleri aramaya başladım.
 
Beni Bu Adres Kurtardı!
Fakat sanırım kış ayı olduğu için birkaç firmaya ulaşamadım, birkaçı da malzemelerinin olmadığını, bana yardımcı olamayacaklarını söyledi. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Bir arkadaşıma durumu anlatınca bana Ehil.com adresini önerdi. O daha önce bu adres aracılığı ile usta bulmuş ve bozulan tesisatını onarmış. Gayet de memnun kaldığını, çok sıcakkanlı bir ekibin olduğunu söyleyince hiç tereddüt etmeden iletişime geçtim.
 
İnternetten biraz inceledim, www.ehil.com adresini görünce sevinçten havaya zıpladım. Çünkü alanında uzman böcek ilaçlama şirketleri bulabilecek ve bu kabustan kurtulacaktır. Telefonla arayıp durumu anlattım, hemen bana yardımcı olacaklarını söylediler ve gerçekten de beni hiç bekletmediler. Kısa sürede evime bir ilaçlama şirketi geldi.
 
İlaçlamayı o kadar özenli yaptılar ki, ben bile hayran kaldım. Böcekleri öldüren değil, kaçıran bir ilaçlama tekniğini kullandılar. Böylece evimin kuytu köşesinde ölü böcek olmayacağını, yeni böceklerin de gelmeyeceğini anlattılar. Yani sadece ilaçlama yapmadılar, her konuda beni bilgilendirdiler. Son derece profesyonel bir ilaçlama ekibi oldukları zaten her hallerinden belli oluyordu. Çok memnun kaldım.
 
Ehil.com adresini de bilgisayarımın sık kullanılanlarına ekledim. Arkadaşım haklıymış, gerçekten sıcakkanlı bir ekip ve telefonda durumumun acil olduğunu ben anlatmadan anlayıp hemen harekete geçtiler. Ayrıca usta falan da bulunmasına yardımcı oluyorlarmış. Yani bir gün herksin bu adrese ihtiyacı olabilir diye düşünüyorum.
 
Velhasıl meğer böceklerin evimi istila etmesinin nedeni atmayı unuttuğum ve balkonda uzun süredir bekleyen çöp poşeti olmuş. Şirket bu konuda da tespitini yapıp beni bilgilendirdi. Neyse ki tüm haşerelerden kurtuldum. Gayet temiz çalıştıkları için sonrasında çok uğraştıran bir temizlik yapmak zorunda da kalmadım. Bu ekip gerçekten sadece kaliteli ve profesyonel firmaları yönlendiriyormuş, artık eminim.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler