21 Mart 2019 Perşembe 15:17
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
adidas'tan yeni bir koleksiyon
adidas, genç markası Originals’ın 2014 koleksiyonunda, köklerine bağlı kalırken bir dönüşümü yansıtıyor.
Giriş Zamanı:21 Şubat 2014 Cuma
adidas, yeni Originals İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu ile, yazılı kurallara aldırmaksızın spor ile sokak tarzını birleştirme konusundaki ikonik şöhretini daha da güçlendiriyor. Uzun festival günleri için geliştirilen bu yaz koleksiyonu, adidas Originals’ın tarihi DNA’sından gelen ruh ve rock’n roll isyanını tasarımlarına taşıyor.
 
Koleksiyonda, baskılı ve premium kumaşlar yoluyla eklektik yelpaze bütünsel bir biçimde birleştiriliyor. Barselona’nın tekno topluluklarından Kuzey Amerika’nın tozlu, darmadağınık çöllerinin kargaşasına uzanan güneşte yanmış renk kombinasyonları seksi, kıvrımlı biçimleri sarsılmaz bir tavır ile vurgulanıyor.
 
Klasik spor parçalar ile dengelenen, hatları ortaya çıkaran feminen silüetler ile yeniden şekillendirilen ruh hali son derece hararetli. 1970’lerden 2000’li yıllara kadar pist, kort ve sahaların tarihi ikonları da adidas Originals İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu’nda sahne alıyor.
 
ZX Running ürün yelpazesi 000s serisinin 25. yıldönümünü kutlarken, en beğenilen ürünleri, yüksek teknolojili kumaşlar ve gelişmiş tasarımlar ile yeniden şekillendiriliyor.
 
Retro tenis kortunu sokaklara taşıyan Stan Smith, yazın moda spor ayakkabısı olacak. Kortlardan gelen Stan Smith, sokaklardaki premium tenis ayakkabısı olmaya devam ediyor. Yeni Stan Smith Koleksiyonu ile bir spor klasiği selamlanırken son moda kumaşlar, renkler ve yenilikçi siluetler ile yeniden canlandırılıyor.
 
adidas Originals İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu’nda ayrıca, renk ve kültürlerin canlı bir çarpışmasının yaşanacağı, Haziran ayındaki 2014 FIFA World Cup BrazilTM için tasarlanan özel seri ile renkli bir yolculuk vaat ediyor.
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler