12 Aralık 2018 Çarşamba 13:40
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
Antalya Migros'tan süper kampanya
Antalya Migros AVM'den alışveriş yapın, yaza yeni bir Jeep Compass veya ipad mini ile girin.
Giriş Zamanı:26 Şubat 2014 Çarşamba
Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde 15 Şubat - 15 Mayıs tarihleri arasında Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nden toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler, her 100 TL için 1 çekiliş hakkı ile 1 Jeep Compass veya 10 ipad mini (16 GB)  kazanma şansı yakalayacaklar.
 
Kampanyaya katılım için 15 Şubat - 15 Mayıs tarihleri arasında Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde yer alan mağazalardan toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler, alışveriş fatura veya fişleriyle alışveriş merkezi 1. katında kurulacak kampanya katılım masalarına giderek alışveriş fiş ve faturalarını onaylatacaklar.
 
Alışveriş fişlerinin onayından sonra, üzerinde iletişim bilgileri yer alan “Çekiliş Üyelik Formu’nu” dolduran katılımcılara yapmış oldukları her 100TL alışveriş için bir çekiliş numarası verilecektir. Kampanyanın bitiminde yapılacak olan çekilişle, kazanan talihliler 1 adet Jeep Compass veya 10 adet ipad mini (16 GB) sahibi olacaktır.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler