21 Temmuz 2019 Pazar 00:22
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
M1 Adana AVM'de hediye kazanma dönemi
M1 Merkez Adana‘da süper kampanyalar, süper hediyeler kazanma şansı devam ediyor!
Giriş Zamanı:01 Mart 2014 Cumartesi
M1 Merkez Adana‘da Süper kampanyalar, süper hediyeler kazanma şansı devam ediyor! Alışveriş Merkezi  bu kez de muhteşem bir BMW 520İ kazanma şansını yakalamaları için ziyaretçilerini alışverişe davet ediyor.
 
M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi  sadece 150 TL’lik alışveriş ile  ziyaretçilerine son model muhteşem  BMW 520İ kazanma şansı yanında Samsung 55 Ekran Led TV ve iPad 2 kazanma şansı da sunuyor.
 
M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz; “ M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde alışverişi keyfe dönüştüren daha önceki kampanyalarımız gibi bu kampanyamızın da  büyük ilgi göreceğini umut ediyoruz. Geçtiğimiz yıl  düzenlenen  kampanyamıza   AVM ziyaretçilerimizin yoğun ilgisi bizleri bu yıl başında da benzer bir kampanya düzenlemeye yöneltti. 15 Ocak -15 Nisan 2014 tarihleri arasında devam edecek  kampanyada tüm  ziyaretçi ve müşterilerimizin  harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları; bir adet lüks BMW 520İ  ve birbirinden cazip hediye fırsatları için “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz” dedi.
 
M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nin 15 Ocak’ta başlayıp ve 15 Nisan’a kadar devam edecek olan  özel kampanyasına katılmak çok kolay.  Kampanya kapsamında yapılması gereken tek şey M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan kampanya süresince yapılan her 150 liralık alışveriş için AVM içerisinde yer alan kampanya katılım noktalarından  1 adet çekiliş hakkı almak. Bu tarihler arasında yapacağınız  her alışveriş  ile lüks otomobil segmentinin bu özel aracı BMW 520İ’yi ve diğer cazip hediyeleri kazanma şansınız daha da artacak. 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler