20 Mayıs 2019 Pazartesi 00:27
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 SAĞLIKLI YAŞAM Tüm Haberler  
Baharda doğal bitki çayları
Adaçayı, çiçek Ihlamur ve Yeşil Çay’ın en doğal hali demliğe geldi!
Giriş Zamanı:03 Mart 2014 Pazartesi
Güncelleme: 03 Mart 2014 Pazartesi
Doğa Bitki Çayları, hiçbir işlem yapılmadan paketlenen çiçek Ihlamur, Adaçayı ve Yeşil Çay’dan oluşan “Sadece” serisi ile dökme bitki çayı kategorisinde çıtayı yükseltiyor. Bitki çayından vazgeçemeyenler için demlenirken kokusu tüm eve yayılan bu bitkiler ile lezzette yeni bir dönem başlayacak.
 
Yirmi beş yıldır tüketicilerine %100 doğal ürünlerle ulaşan Doğa Bitki Çayları bu alandaki uzmanlığıyla Türkiye’nin en saf ve güvenilir dökme bitki çayını demliklere taşıyor. “Sadece” serisi ile çiçek Ihlamur, Adaçayı ve Yeşil Çay en saf halleriyle paketleniyor ve doğallık isteyenlerin vazgeçilmezi oluyor.
 
Uzun süredir devam eden çalışmalar sonucunda dökme bitki çayı kategorisinde fark yaratan Doğa, açıkta satılan ve güvenilir olmayan bitkiler yerine, laboratuvar analizleri yapılmış saf bitkileri en doğal halleriyle sunuyor.
 
“Sadece” serisinde Türkiye’de yetişen ıhlamurların en lezzetli ve şifalı kısmı olan çiçekleri yapraksız halde yer alırken, yine Türkiye’de toplanan adaçayları dallarıyla birlikte geliyor. Yeşil çay ise poşet çaylarda yer alan haline göre daha iri yapraklı formuyla tok bir tat veriyor.
 
Bu seri için Türkiye’nin en saygın sivil toplum kuruluşlarından Doğa Derneği ile işbirliği yapan Doğa Bitki Çayları, derneğin “Hedef: Sıfır Yok Oluş” çalışmaları kapsamında korumaya aldığı, Türkiye’de bulunan ve nesli tükenmekte olan Küçük Akbaba, Sürmeli Kızkuşu ve Dikkuyruk Ördeği türlerinin varoluş mücadelesine destek oluyor. Doğa tüketicileri alacakları her bir “Sadece” serisi ürünüyle nesli tükenmekte olan kuşların mücadelesine katkı sağlıyor olacak.
 
Doğa dökme bitki çayları, pencereli ambalajlarıyla da fark yaratırken %100 geri dönüşümlü yapısıyla da çevre duyarlılığını yansıtıyor.
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler