21 Kasım 2019 Perşembe 09:06
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Yöresel ürünler Viaport’ta
Viaport’ta, Dünya Kadınlar Günü’ne özel Alışveriş Günleri başladı.
Giriş Zamanı:03 Mart 2014 Pazartesi
Güncelleme: 03 Mart 2014 Pazartesi
16 Mart’a kadar Türkiye’nin dört bir yanından getirilen yöresel ürünlerin satışa sunulacağı Viaport’ta, doğal ve organik ürünlerden, cam üfleme sanatına kadar değişik seçenekler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
 
Türkiye’nin en çok ziyaretçi alan ilk outlet alışveriş merkezi Viaport, Kadınlar Günü’ne özel alışveriş günleri başlattı. 16 Mart’a kadar sürecek olan alışveriş günlerinde, doğal ürünler için bir pazar kuruldu. Türkiye’nin dört bir yanından getirilen doğal ürünler ziyaretçilerin hizmetine sunuldu.
 
Isparta doğal gül ürünleri, Alaçatı doğal sabunları, Osmanlı doğal sabunları, Manisa mesir macunları, Trabzon ve Malatya’nın yöresel ürünlerinin yanı sıra, Erzurum oltu taşı ürünleri ve Safranbolu’nun yöresel ürünleri ziyaretçilerin beğenisini topluyor. Kahramanmaraş’ın meşhur bakır ürünlerinin satışa sunulduğu Viaport’ta Ankara’nın Beypazarı ürünleri de meraklısı için kurulan bölümde yerini aldı. Ülkemizin meşhur cam üfleme sanatının da ziyaretçilere sergilendiği alışveriş günlerinde Osmanlı fotoğrafçısı da tarihi fotoğraflarıyla ziyaretçileri bekliyor.
 
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler