21 Kasım 2019 Perşembe 10:03
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Oya Aydoğan Meydan'da
Meydan Merter AVM, Oya Aydoğan ve Çiğdem Tunç’la müzikli şarkılı sohbet imkanı sunacak!
Giriş Zamanı:04 Mart 2014 Salı
Güncelleme: 04 Mart 2014 Salı
08 Mart Dünya Kadınlar Günü için Meydan Merter AVM yine çok özel bir program hazırladı. Sanat ve Televizyon dünyasının renkli ve keyifli kadın sanatçıları Oya Aydoğan& Çiğdem Tunç 08 Mart saat 15.00’de Meydan Merter AVM’de hayranlarıyla buluşup, onlarla sohbet edip müzikli, şarkılı, eğlenceli birkaç saat yaşatacaklar. Yani eğlence var. Samimi sohbet var.
 
08 Mart günü kimseye randevu vermeyin, dostlarınızı da alın, Meydan Merter AVM’ye gelin… Eğlencenin bir parçası olun… Unutmayın; Oya Aydoğan & Çiğdem Tunç ikilisi sizleri bekliyor.
 
Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya;”Ziyaretçilerimizi 08 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ülkemizin ve sanat dünyamızın başarılı ve keyifli iki güçlü kadınıyla buluşturuyoruz. Meydan Merter AVM’nin konforlu ve samimi ortamında 08 Mart günü çok özel bir eğlence var” diyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler