21 Kasım 2019 Perşembe 09:22
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Merter'de Çocuk Meydanı
Tiyatro Kelebek ve Meydan Merter AVM işbirliği ile Çocuk Meydanı kuruluyor!
Giriş Zamanı:05 Mart 2014 Çarşamba
Güncelleme: 05 Mart 2014 Çarşamba
Meydan Merter AVM herzaman olduğu gibi geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza kültür – sanat dünyasına adım atma fırsatı sağlıyor.
 
Meydan Merter AVM ziyaretçilerinin gün içinde 75 TL.’lik alışveriş yaparak kampanyaya başvurması ve yetenekli çocuğuna Tiyatro Kelebek’ten “Yaratıcı Drama Eğitimi” sağlaması imkanı yine Meydan Merter AVM’de. Bu özel kampanyaya katılan ilk 30 ailenin 06-12 yaş arasındaki çocuğu belirtilen tarihlerdeki  “Yaratıcı Drama Eğitimi’ne katılabilecek ve daha sonra 27 Nisan’da eğitim alan çocukların hazırladığı Tiyatro Gösterisi’nde yer alabilecek.
 
Tiyatro Kelebek’in Meydan Merter AVM ziyaretçilerinin çocuklarına özel hazırladığı “Yaratıcı Drama Eğitimi” 08 – 15 – 22 – 29 Mart ile 5 - 12 – 19 – 26 Nisan tarihleri arasında yapılacaktır. Eğer çocuğunuz yetenekli ise gecikmeden Meydan Merter AVM’yi ziyaret edin, 75 TL.’lik avantajlı alışveriş yapın, ihtiyacınızı temin edin. Hem de çocuğunuzun AVM içindeki Çocuk Meydanı’nda Tiyatro Kelebek’ten ”Yaratıcı Drama Eğitimi” alabilmesi için kampanyaya başvurun.
 
Unutmayın günümüzdeki Büyük film yıldızları, dizi oyuncuları ve tiyatro dehaları hep benzer fırsatlar yakalayan ailelerin çocuklarıdır. Haydi Meydan Merter AVM yemek katındaki Çocuk Meydanı’na!

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler