21 Temmuz 2019 Pazar 00:20
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
Oleg Cassini hayallerinize yaklaştırıyor!
Oleg Cassini, Facebook sayfasında yaptığı yarışmayla sizi büyülü dünyasına davet ediyor.
Giriş Zamanı:05 Mart 2014 Çarşamba
Güncelleme: 05 Mart 2014 Çarşamba
Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonuna hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini, Facebook sayfasında yaptığı “Hayalimdeki Gibi” yarışması ile sizi büyülü dünyasına davet ediyor. 13 Mart Perşembe gününe kadar devam edecek yarışma kapsamında her gün bir kişi 250 TL’lik indirim çeki kazanarak büyüleyici Oleg Cassini tasarımlarına kavuşma imkânı elde ediyor.
 
Hollywood kraliçesi Marilyn Monroe gibi starların, Renee Zellweger ve Taylor Swift gibi popüler yıldızların vazgeçilmez tasarımcısı Oleg Cassini Facebook sayfası üzerinden yaptığı yarışma ile hayallerinizi size yaklaştırıyor.
 
13 Mart Perşembe gününe kadar sürecek yarışma kapsamında her gün en fazla doğru cevabı en kısa sürede bilen yarışmacı Oleg Cassini’den 250 TL’lik hediye çeki kazanıyor. Sezon ürünlerinde de geçerli olan hediye çeki 31 Ağustos 2014 tarihine kadar kullanılabiliyor. Koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada bulunan, Hollywood yıldızlarının tercihi Oleg Cassini’nin hediye çeki İstanbul, Ankara ve Bursa mağazalarının yanı sıra online satış sitesinde de geçerli.
 
Hediye çeki sayesinde Oleg Cassini’nin prenseslere layık gelinlik koleksiyonundan ya da göz alıcı gece elbiselerinden istediğinizi 250 TL indirimle almanız mümkün oluyor. Yarışmaya katılarak Oleg Cassini’nin büyüleyici 2014 koleksiyonunu kaçırmayın ve hayallerinizdeki şıklığı yakalayın.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

İsim Soyisim BEN beğendim 26 Temmuz 2014 Cumartesi

Tüm Yorumlar

Diğer Haberler