21 Kasım 2019 Perşembe 10:03
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Agora'da rüyaların gizemi
Agora Alışveriş Merkezi sohbetlerinde Mart ayının ilk konuğu Yazar Gülşah Elikbank.
Giriş Zamanı:06 Mart 2014 Perşembe
Güncelleme: 06 Mart 2014 Perşembe
Agora Sohbetleriyle her hafta Cuma günü birbirinden değerli konukları ziyaretçileriyle buluşturan Agora Alışveriş Merkezi, Mart ayında da ilgi çekici sürpriz konuklarıyla sohbetlerine devam ediyor. Mart ayının ilk konuğu Yazar Gülşah Elikbank, 07 Mart Cuma günü saat 16:00’da “Rüyaların Gizemi” konusu  ile ziyaretçilerle buluşacak.
 
Gülşah Elikbank Kimdir?
1980 İstanbul doğumlu yazar, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde lisans eğitimi yaptıktan sonra yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Yönetim ve Çalışma Psikolojisi’nde tamamladı. Yayınlanan romanları, Günebakan Üçlemesi, Aşkın Gölgesi, Medusa’nın Pusulası ve ykusuzlar’dır.Yazarın romanlarından bazıları Arapça, Makedonca ve İtalyanca olarak da yayına hazırlanmaktadır. Elikbank, edebiyat dergilerine makaleler yazmakta, gazeteler için edebiyat söyleşileri yapmakta ve önemli kuruluşlara edebiyat festivalleri konusunda danışmanlık yapmaktadır. Elikbank aynı zamanda Türkiye’nin ilk edebiyat konseptli otelinin de yaratıcısıdır.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler