12 Aralık 2018 Çarşamba 14:41
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
Amerika'da eğitimde Karya fırsatları
Türkiye’de en çok ilgi gören Amerika’da eğitimde Karya International kalite standartlarıyla öne çıkıyor.
Giriş Zamanı:18 Nisan 2014 Cuma
Güncelleme: 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Günümüz modern dünyasında hizmet alanları artık çok daha geniş bir pozisyona gelmiştir. Büyük bir hız ile küreselleşmekte olan modern dünyamızda teknolojinin sağlamakta olduğu yeni nesil hizmetler ve fırsatlar günlük yaşamın tam merkezinde kendine oldukça önem arz etmekte olan bir yer ediniyor. Bu durumda günümüz modern dünyasının çok daha hızlı bir şekilde küreselleşmesine neden oluyor. Teknolojinin bu konudaki etkinliği oldukça fazladır. Türkiye’de en çok ilgi gören Amerika’da eğitimde Karya International kalite standartlarıyla öne çıkıyor.
 
Çünkü günümüz modern dünyasında teknolojinin sunmakta olan yeni nesil imkanlar en uzak noktaları dahi birbirine bağlayabilme konusunda eşsiz yeni nesil fırsatlar ve imkanlar sunuyor. Bu durumda dünyanın küreselleşen bir pazara ve ekonomiye sahip olmasına neden oluyor. Bu şekilde günümüz modern dünyasının küreselleşme içerisine girmesi nedeni ile yabancı dilin günlük yaşama dahi etkisi çok daha fazla hale gelmiştir. Günümüz modern Türkiye’sinde çalışma alanları başta olmak üzere günlük yaşamın hemen hemen her alanında yabancı dilin etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle de günümüz modern dünyasında kesinlikle yabancı dil eğitimi alınması gerekmektedir.
 
Ekonomik Amerika’da Eğitim İmkanları
1994 senesinde Ankara’da kurulan ve Türkiye’nin en kaliteli ve en büyük yurtdışı eğitim fırsatlarıyla hizmet vermekte olan Kayra İnternational, modern dünyanın en kaliteli ülkelerinden birisi olan Amerika’da yabancı dil eğitimi fırsatlarındadaKarya İnternational güvence ve kalitesini sunuyor. Böylelikle çok daha ekonomik ve çok daha kaliteli bir şekilde yurtdışında eğitim fırsatlarından yararlanılabilmektedir. Bu kapsamda da özellikle Amerika’da yer almakta olan dil okulları ve üniversitelere bağlı yabancı dil merkezlerinde, başta öğrenciler olmak üzere profesyonel kişilere hitap edecek türde zengin içerikli dil eğitim programları sunuyor.
 
Bu kapsamda da Amerika’da eğitimde Karya tarafından sunulan hem çok cazip fiyatlı hem de çok kaliteli yabancı dil eğitim fırsatlarıyla, Amerika gibi kaliteli ve büyük bir ülkede, en kaliteli standartlar üzerinde yabancı dil eğitimi alabilme imkanı bulunuyor. Böylelikle özellikle küreselleşmekte olan modern dünyanın ortak dili olarak kabul edilmekte olan İngilizce konusunda profesyonel ve üst düzey bir dil eğitimi alınabilme olanağı yine Kayra İnternational güvencesinde sunuluyor. Bu gibi yabancı dil eğitim ve yurtdışı eğitim fırsatlarına ilişkin bilgi ve danışmanlık için http://www.karyainternational.com adresi ziyaret edilebilmektedir.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler