21 Mart 2019 Perşembe 15:31
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KÜLTÜR SANAT Tüm Haberler  
Carrefour'da Hayvanat Bahçesi
CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi’nden eğlenceli 23 Nisan etkinlikleri!
Giriş Zamanı:18 Nisan 2014 Cuma
CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında 19-20 Nisan tarihlerinde tüm çocukları "Hayvanat Bahçesi "etkinliğinde buluşturacak.
 
CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi’nde saat 14.00’te başlayacak aktivitede; çitler, sarmaşıklar ve hayvan figürleri ile süslenecek alanda kurulacak hayvanat bahçesi alanında çocuklar hem hayvanları tanıyacak hem de eğlenecek. Etkinlik kapsamında moderatör aktivite alanındaki hayvanları çocuklara tanıtırken hayvan sesleriyle desteklenen müzikle de hayvanat bahçesi atmosferi oluşturulacak.
 
CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çeşitli atölyeler de düzenleyecek. Tavşan Kumbaram, Ördek Puzzele, Tavşanın Büyük Kulakları ve Renkli Tellerden Hayvanlar atölyelerine tüm minik ziyaretçiler davetlidir.
 
23 Nisan tarihinde ise animatörler ve palyaçoların çocuklara eğlenceli yarışmalar ve etkinlikler düzenleyeceği CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, 23 Nisan saat 15.00’te başlayacak Kukla Tiyatrosu ile tüm minik ziyaretçilerine keyifli bir 23 Nisan sunacak.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler