23 Mayıs 2019 Perşembe 22:47
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KÜLTÜR SANAT Tüm Haberler  
Sindrella ve Pinokyo geliyor!
Sindrella ve Pinokyo Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi’ne geliyor!
Giriş Zamanı:18 Nisan 2014 Cuma
Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi 23 Nisan etkinlikleri kapsamında tüm çocukları Sindrella ve Pinokyo’yla buluşturuyor.
 
19 – 20 Nisan tarihlerinde saat 13.00’te başlayacak etkinliklerde Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi’ne kurulacak etkinlik alanında tüm çocuklar Sindrella’nın Balkabağı arabasında fotoğraf çektirip Gepetto Usta’nın Pinokyo’yu yaptığı tezgahta pinokyo kuklaları yapabilecekler.
 
Çocuklar için kurulan giysi kabinlerinde, erkek çocukları Sindrella’yı baloda karşılayan prens,  kız çocukları ise Sindrella’yı baloya uğurlayan peri kostümleri ile Sindrella’nın gerçek boyuttaki balkabağından arabasında poz verebilecekler.
 
Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi’nde kurulacak kukla tezgahı faaliyet atölyesinde ise çocuklar, uzman çocuk gelişimcilerinin nezaretinde pinokyo kuklaları yapabilecekler. Yaptıkları kuklaların çocuklara hediye edileceği etkinliğe tüm Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi ziyaretçileri davetlidir.
 
Birbirinden seçkin markalara ev sahipliği yapan Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, 210 araç kapasiteli açık ve 708 araç kapasiteli kapalı ücretsiz otoparkı ile müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen AVM, kolay ulaşılabilir konumu ve yüksek mimarisi ile de dikkat çekiyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler