23 Nisan 2019 Salı 00:08
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 TEKNOLOJİ DÜNYASI Tüm Haberler  
Telekomünikasyon teknolojisinde Karel
Karel, telefon santrali konusunda tamamen özgün tasarımlarla ve yeni teknolojilerle alanında öncü ve yol gösterici...
Giriş Zamanı:24 Nisan 2014 Perşembe
Güncelleme: 24 Ağustos 2014 Pazar
Gelişen teknolojiyle birlikte ülkemizde elektronik telefon santrali konusunda çalışmaların yapılması ihtiyacı Karel tarafından hayata geçirilmiş ve ilk adım 1986 yılında atılmıştır. Tamamen özgün tasarımlarla ve yeni teknolojilerle Türkiye’de bu pazarı yaratan ve geliştiren Karel, alanında bir öncü ve yol göstericidir.  Türkiye pazarını PBX teknolojisiyle tanıştıran ve haberleşme sistemini elektro mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemine taşıyan öncü teknolojiyi yine Karel geliştirmiş ve sisteme entegre etmiştir. Karel’in haberler bölümünde, yenilikler, teknolojik gelişmeler ve yatırımlarla ilgili bilgi edinebilirsiniz.
 
Asıl faaliyet alanı telekomünikasyon ile ilgili teknolojik iletişim sistemleri geliştirmek ve üretmek olan Karel, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında bulunan kullanıcılara ulaştırmakta ve satış sonrasında da kullanıcıların yanında olmaktadır. Ar-Ge çalışmaları ile teknolojik gelişmeler neticesinde yenilikçi ürünler tasarlayan firma,  değişik kapasitelerde santraller ve çevre birimleri ile IP çağrı merkezi üreten firma teknolojiyi yakından takip etmekte ve gelişmeleri ve yenilikleri ürünlerine en hızlı şekilde yansıtmaktadır.
 
Tüm bu teknolojik ürünlerin yanı sıra özellikle son zamanlarda çok yaygınlaşan güvenlik ile ilgili görüntüleme ve kayıt cihazları, hırsız alarm sistemleri,  apartman konuşma sistemleri ve araç takip sistemleri ile ilgili ürünlerle de pazarda yer almaktadır. Karel, kendi üretimİ olan ürünlerin dışında, yabancı ülkelerden ithalat da yapmaktadır. İthalat yapığı ürünler, telekomünikasyon ile ilgili tamamlayıcı ürünlerdir.  Yıllardır sektörde olmanın bilinci ve deneyimi ile Karel, üretim yapmakla kalmayıp çeşitli özel ve kamu sektörü kuruluşlarına iletişim ile alakalı anahtar teslim projeler de yapmaktadır.
 
Karel Ürünlerine Nasıl Ulaşılır?
Karel’in üstün teknoloji kullanılarak geliştirilen ürünlerine ulaşmak için, yurt içinde yetkili satıcılarına yurt dışında ise dağıtıcı firmalarına başvurmak gerekmektedir.  Ürünlerle ve teknolojiyle ilgili detaylı bilgilere ise firmanın internet sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 
Elektronik üreticisi olan Karel’in üretimini yaptığı ürünlere, firmanın genel politikasına ve bilgilerine ulaşmak için www.karel.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Firmanın katılacağı seminerler, telekomünikasyon ile ilgili teknolojik gelişme ve yenilikler ile basında firma ile ilgili çıkan haberleri internet sitesinden Karel’in haberler bölümünde görebilirsiniz.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler