13 Kasım 2018 Salı 02:52
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Aperatif/Eğlencelik Tüm Haberler  
İndirimlerim hazır!
İnternetten alışveriş yapmak hem daha keyifli hem de daha ekonomik. Bunu bilmeyen kalmadı!
Giriş Zamanı:09 Mayıs 2014 Cuma
İnternetten alışveriş yapmak hem daha keyifli hem de daha ekonomik. Bunu bilmeyen kalmadı! Bir de e-ticaret sitelerinin indirim kampanyalarını yakalarsam değmeyin keyfime! Ama ben indirimlerden faydalanmak için tüm alışveriş sitelerini yakın markaja almadım. Çünkü çok daha basit bir yöntem uyguluyorum ve indirimli alışveriş için Kuponhood.com'daki indirim kuponlarını kullanıyorum. Şimdi aklınız karıştı, biliyorum.
 
Ben size bu sistemin nasıl çalıştığını anlatayım, çok basit olduğunu hemen fark edeceksiniz. Alışveriş siteleri yılın çeşitli dönemlerinde indirim uyguluyor ve indirimden müşterilerinin faydalanması için de bazı kuponlar yayınlıyor. Siz de bu kuponları toplayarak tüm ziyaretçilerinin bilgisine sunan siteye tıklıyorsunuz. Böylece indirimli alışveriş için Kuponhood.com'daki yani sitedeki kuponları kullanıyorsunuz.
 
Gerçek İndirim Kaynağı Bu Site!
Böylece satın almak istediğiniz yahut ihtiyacınız olan ne varsa indirimli fiyata alıyorsunuz. Sakın bu kuponların site tarafından ücrete tabi olarak satıldığını düşünmeyin. Siteye girdiğinizde sizden asla bir ücret talep edilmiyor. Zaten talep edilse indirimin de bir anlamı kalmaz. İndirim kuponu kodlarına tek tıkla ulaşabiliyorsunuz. Hemen siteye yönlendiriliyor ve alışverişinizi en hesaplı şekilde yapabiliyorsunuz.
 
Ben www.kuponhood.com sitesini uzun süredir kullanıyorum. Yani bu keşfimin yeni olduğunu söyleyemem. Aylardır her internetten alışveriş yapmam gerektiğinde önce bu siteye tıklarım. Kupon kodlarını alırım ve sonra alışveriş yaparım. Böylece nereden bakarsanız bakın karlı çıkıyorum. Örneğin zaman açısından da karlı çıkıyorum.
 
Pek çok kişi indirimlerden faydalanabilmek için bütün alışveriş sitelerine üye oluyor. Aslında bu site sayesinde onlarca siteye üye olmaya hiç gerek yok! İndirimleri elinizle koymuş gibi alıyorsunuz! Öyle kalitesiz alışveriş sitelerinin indirim kuponlarından söz etmiyorum. Hepsi ülkemizin en çok tercih edilen e-ticaret sitelerinden oluşuyor. Kaliteli siteler olunca, indirimler de büyük oluyor, bilirsiniz.
 
Çünkü bir bilgisayar almam gerektiğinde hangi sitenin ürünü indirimde diye dakikalarca sanal sörf yapmak zorunda kalmıyorum. Aklımdaki ürünü hangi site indirime koyduysa hemen tek tıkla, tükenmeden satın alabiliyorum. Bu yöntemi de hepinize öneririm. Ama siteyi unutmamak için ya not edin, ya da bilgisayarınızın sık kullanılanlarına ekleyin. Sonra çok üzülürsünüz, benden söylemesi…

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler