25 Nisan 2019 Perşembe 21:35
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 ÇOCUK DÜNYASI Tüm Haberler  
Çocuk odaları Confetti halıyla renklenecek
Birbirinden farklı modellerin yer aldığı çocukların renkli dünyasına hitap eden Confetti çocuk odası halıları, anaokullarından çocuk odalarına kadar çocukların gelişimine katkı sağlıyor.
Giriş Zamanı:20 Ağustos 2014 Çarşamba
Güncelleme: 20 Ağustos 2014 Çarşamba

Birbirinden canlı renk ve desenleriyle Confetti çocuk odası halıları, çocukların hayal dünyalarını ve hareket kabiliyetlerini geliştiriyor. Çocukların gelişimine katkı sağlayan ‘Study Time’, gelişim çağında renkleri öğrenmelerinde yardımcı olan boyama halı modelleriyle Confetti, çocukların oynarken öğrenmelerini de sağlıyor.

Özellikle anaokulları ve kreşler tarafından tercih edilen Confetti çocuk odası halıları, tasarımlarıyla çocukların gelişim ve öğrenimine katkı sağlıyor. Kreş ve anaokulları için tasarım ekibi tarafından özel olarak tasarlanan duvardan duvara oyun ve eğitici halılarıyla Confetti, antibakteriyel ve antistatik özellikleriyle çocuklar için güvenilir bir ortam oluşturuyor. Ayrıca hav bırakmaz yapısı ve kaymaz taban özelliğiyle Confetti çocuk odası halıları kullanış kolaylığı sunuyor.

Siz de çocuğunuzun odasına uygun şık bir halı tasarımıyla tanışmak istiyorsanız, www.confetti.com.tr adresine girerek Confetti çocuk odası halısı koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Çocuk odası halı  koleksiyonuna bakmak  için tıklayın...


AVMLife'ı Facebook'ta beğenmek ve takip etmek için tıklayın...

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler