17 Aralık 2018 Pazartesi 03:04
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Gezi/Tatil Tüm Haberler  
İnternetten rezervasyon
Eğer hala “rezervasyon yaptırmak için bizi arayın” gibi ifadeler kullanıyorsanız otelinizi bir adım daha ileriye taşımanızın vakti çoktan gelmiş demektir.
Giriş Zamanı:21 Ağustos 2014 Perşembe

 

Eğer hala “rezervasyon yaptırmak için bizi arayın” gibi ifadeler kullanıyorsanız otelinizi bir adım daha ileriye taşımanızın vakti çoktan gelmiş demektir. Ben bu konuda geç kalan otel sahiplerinden biriyim. İnternet üzerinden rezervasyon kabul edebilmek için çok karmaşık bir sisteme sahip olmam ve aynı zamanda büyük maliyetleri üstlenmeme gerektiğini düşünüyordum. Ne kadar yanıldığımı, sahip olduğum otel rezervasyon programı ile tanıştığımda öğrendim.
 
Bu nedenle herkesin mutlaka bu programa sahip olmasını öneririm. Rakiplerim olsanız dahi! Çünkü otel rezervasyon programı gerçekten büyük sıkıntıları tek başına ortadan kaldırabilecek bir program. Ancak elbette hangi programı tercih ettiğiniz de önemli. Benim seçimim hotelrunner yönünde oldu. Uzun bir araştırma sürecinin ardından bu otomasyon sisteminin en iyisi olduğunu anladım.
 
Ekonomik Fiyatlarla Otelimi Çağa Uygun Hale Getirdim
Üstelik ödeme noktasında da otelime büyük bir külfet getirmedi. Gayet makul rakamlardan söz ediliyor. Otomasyon sisteminin ücretsiz deneme sürümleri de var. Ama tavsiyem ücretli olan programları seçmenizdir. Çünkü otelinize internet üzerinden rezervasyon kabul etmeniz için bu sürümü tercih etmeniz gerekiyor. Size getirileri çok fazla olacak.
 
Artık bilişim çağında yaşadığımızı düşünecek olursanız otellerin tümünün, hangi bölgede hizmet veriyor olursa olsun internetten de erişilebilir olması şart. İnsanlarda böyle bir beklenti var. İşte bu noktada sizin ihtiyaçlarınızı tek bir program karşılayabiliyor. Sosyal medya hesaplarınız hazırlanıyor ve web sitenize entegre bir modül ile kurulumu yapılıyor.
 
Böylece siz de internet üzerinden rezervasyon kabul edebiliyorsunuz. Sosyal medya üzerinden etkin bir tanıtım yapma şansını da elde ettiğinizi belirtmeme sanırım gerek yok. Bu hesaplar üzerinden sadece tek tıkla müşterileriniz web sitenizin rezervasyon sayfasına yönlendiriliyor. Böylece müşteri sayınız da artıyor. Otomasyon sisteminin getirileri bunlarla sınırlı değil!
 
POS cihazına gereksinim duymadan ödeme kabul edebiliyorsunuz. Haliyle rezervasyon iptallerinde de bir düşüş meydana geliyor. Ayrıca ön büro işlemlerinin hepsini otomasyon sistemi üzerinden yapabiliyorsunuz. Karışıklıklar, hatalar, müşteriye mahcup olmalar çok geride kalıyor. Hemen hotelrunner.com adresine tıklarsanız siz de nasıl bir programdan söz ettiğimi daha net anlayabilirsiniz. Sistemi bu site üzerinden de temin edebiliyorsunuz.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler