17 Aralık 2018 Pazartesi 01:59
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Saat Tüm Haberler  
Swatch'tan yaza özel saatler
Swatch'tan yaza özel suya dayanıklı rengarenk saatler...
Giriş Zamanı:22 Ağustos 2014 Cuma

Swatch Scuba Libre ile yazr doyasıya yaşayın. Neon renkleri ile yazın coşkusunu yansıtan Swatch Scuba Libre Koleksiyonu, 300 metreye kadar su geçirmeme özelliğiyle hem plajların hem de yaz gecelerinin vazgeçilmez aksesuarı olmaya aday.

Swatch Scuba Libre ile yazı doyasıya yaşayın

Neon renkleri ile yazın coşkusunu yansıtan Swatch Scuba Libre Koleksiyonu, 300 metreye kadar su geçirmeme özelliğiyle hem plajların hem de yaz gecelerinin vazgeçilmez aksesuarı olmaya aday.

Yaz geldiğinde renkler daha çok ışıldar, dünyanın ışıkları da daha parlak ve daha cüretkar yanar. Scuba Libre 2014’ün renkleri de bu cüretkar parlaklığı anlatır: Cayır cayır yanan mavi gökyüzü, yanar döner dondurmalar ve floresan lezzetler.

Şehirler iyice sıcak olunca, kalabalıklar beyaz kumlara koşuyor, sulara atlıyor ve denizin çılgın dünyasına dalıyorlar. Üç farklı renkteki ‘Scuba Libre’ler de senenin bu zamanını, yarı saydam sarı, parlak pembe ve mavi renkleriyle, yani kavurucu yazın renkleriyle, kutluyorlar.

YAZA ÖZEL SWATCH KOLEKSİYONU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN...

 

AVMLife'ı Facebook'ta beğenmek ve takip etmek için tıklayın...

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler