17 Aralık 2018 Pazartesi 01:27
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Beyaz Eşya Tüm Haberler  
Çamaşır kurutmak dert değil
Samsung’un Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi ile çamaşır kurutmak dert olmaktan çıkıyor.
Giriş Zamanı:24 Ağustos 2014 Pazar
Güncelleme: 24 Ağustos 2014 Pazar

Samsung’un tüketicilerin beğenisine sunduğu yeni nesil şık ve akıllı Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi, çamaşırlarınızı kurutma işlemini hızlandırıp kolaylaştırmak üzere tasarlandı.

Yenilikçi beyaz eşya alanında dünya lideri olan Samsung, tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıracak teknolojiler sunmaya devam ediyor. Samsung’un Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi; çamaşır asma, kurutma ve toplama derdini ortadan kaldırarak, sevdiklerinize daha çok zaman ayırmanıza olanak tanıyor.

Samsung Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi özel giysileriniz için sunduğu ultra hassas programı ve kırışıklık engelleme fonksiyonu ile çamaşırlarınızın yıpranması önleyerek, çamaşır asma ve ütü derdine çözüm sunuyor. Aynı zamanda, 29 dakikalık kısa programı sayesinde; miktarı daha az olan çamaşırlarınızı kuruturken zamandan kazanabilirsiniz. Üstelik kurutma makinesi sizi uyararak, kondanser temizleme zamanını hatırlatır.

Buz Mavisi LED Ekranı, tambur içi aydınlatma özelliği, akıllı kontrol mekanizması ve elmas kazanı ile dayanıklılığı ve tasarımı bir araya getiren Samsung Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi, yeni B enerji sınıfı ve 8 kg kurutma kapasitesi için tavsiye edilen tüketici fiyatı ise 1599 TL.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler