21 Temmuz 2019 Pazar 00:41
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
Profilo’dan kaçırılmayacak Ağustos fırsatı
Profilo’dan Küçük Ev Aletlerinde kaçırılmayacak Ağustos fırsatı...
Giriş Zamanı:24 Ağustos 2014 Pazar

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketiciye yönelik fark yaratan kampanyalarıyla ses getirmeye devam ediyor. Ağustos ayına özel sunulan kampanya sayesinde Profilo’nun rengiyle göz kamaştıran iki elektrikli süpürgesi çok özel fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Profilo’nun Ağustos fırsatlarında yer alan mor manolya renkli VC9PT2200 elektrikli süpürgesi, 2.200 watt’lık güçlü motoru, en verimli toz ayırma işlemi için Cross Flow Sistemi, ProFiltre Hepa filtreleme sistemi, halı ve sert zeminler için süpürme başlığı, elektronik emiş gücü ayarı ve kompakt dizaynıyla dikkat çekiyor.

Kampanya dahilinde sunulan Profilo VSQ4PT2430 elektrikli süpürge ise Profilo’ya özel metalik kiraz kırmızısı rengi ile dikkat çekerken, kullanıcı dostu elektronik emiş gücü ayarı, tozu yok eden ProFiltre Hepa filtreleme sistemi, emilen tozun tekrar dışarı sızmasını engelleyen AirSafe&AirFlow sistemi ve 2400 watt’lık güçlü motoru ile ayrışıyor.

Profilo, stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanmak isteyenleri bayilerine bekliyor.
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler