18 Kasım 2019 Pazartesi 04:57
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 YEME İÇME Tüm Haberler  
KFC'den 25. yıla özel indirim
Benzersiz çıtır tavuk lezzetiyle 80 yılda tüm dünyada efsaneye dönüşen KFC, Türkiye’de 25’inci yılını kutluyor.
Giriş Zamanı:24 Ağustos 2014 Pazar

Tavuk lezzetinde dünyanın tartışmasız bir numaralı adresi olan KFC’nin Türkiye çapındaki 85 restoranında, Türkiye’de yetişen taptaze tavuklar her gün usta ellerde özenle hazırlanıyor ve 11 baharatlı gizli tarifle efsane KFC lezzetine dönüşüyor. KFC restoranlarında 25’inci yıla özel olarak, içinde 6 Parça Hot Wings ve 6 parça Crispy Strips, 5 parça Hot Shots, 2 parça tavuk bulunan 25. Yıl Kovası, yanında 2 biscuit ve 2 normal boy içecekle beraber sadece 25 TL.

ABD’nin Kentucky eyaletinde Albay Harland D. Sanders’ın kurduğu ilk restoranıyla yolculuğuna başlayan KFC, 11 baharattan oluşan leziz karışıma batırıldıktan sonra kızartılan, hiçbir işlemden geçirilmemiş % 100 tavuk etiyle dünya çapında her gün yaklaşık 7 milyon kişiye ulaşan bir lezzet klasiği haline geldi.

Tavuk lezzetinde dünyanın tartışmasız bir numaralı adresi olan KFC, Türkiye’de 25 yıldır aynı heyecanla gerçek tavuk lezzetini ağzının tadını bilen müdavimleriyle buluşturuyor. Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren 85 KFC restoranında, Türkiye’de yetişen taptaze tavuklar her gün usta ellerde özenle hazırlanıyor ve Albay Sanders’ın 11 baharatlı gizli tarifiyle efsane KFC lezzetine dönüşüyor.

25’inci yıla özel lezzet

KFC, yeni restoranlarıyla yemekleri tutkuya dönüştüren yenilikçi ve zengin menülerini Türkiye’de daha fazla kişiye ulaştırmaya devam ediyor. KFC restoranlarında 25’inci yıla özel olarak tavuk severlere çok leziz bir de sürprizimiz var. İçinde KFC’nin alışkanlık yaratan tatlarından 6 Parça Hot Wings ve 6 parça Crispy Strips, 5 parça Hot Shots, 2 parça tavuk bulunan 25. Yıl Kovası, yanında 2 biscuit ve 2 normal boy içecekle beraber sadece 25 TL.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler