23 Mayıs 2019 Perşembe 23:04
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
Ucuz kadın giyiminde Limango
Düğün sezonun başlaması ile bizde ayrı bir heyecanın yanı sıra tatlı bir telaşa düştük.
Giriş Zamanı:25 Eylül 2014 Perşembe
Düğün sezonun başlaması ile bizde ayrı bir heyecanın yanı sıra tatlı bir telaşa düştük. Bir yandan gelin ve damadın eksiklerini tamamlarken, diğer yandan pek çok küçük ayrıntının hala tamamlanmadığını da gördük. En iyisi iş bölümü yaparak önümüzde kalan kısa zamanı değerlendirmek diye düşündük. Benim payıma da ev halkının bir çeşit ucuz kadın giyim alışverişi için koşturmaca düştü.
 
Ucuz olması önemliydi, keza ayrılmış bir bütçe vardı ve bunu orantılı olarak harcamalıydım. Diğer yandan kaliteye de çok önem veriyorduk. Herkes telaş içinde sağa sola koştururken, ben kısa sürede elimde daha önceden hazırladığım listeyi çoktan bitirmiştim.
 
Hem Ucuz Hem de Kaliteli Alışveriş İçin Limango
Düğün alışverişini en iyi bildiğim yoldan, yani internetten yapmanın yanı sıra en iyi bildiğim marka olan Limango sayesinde gerçekleştirdim. İndirimleri takip ederek tüm ihtiyaçlarımı anında yerine getirmemin yanı sıra online alışverişin keyfini de sürdüm. Ayırdığım bütçeden kalan miktarla da yine kendime bir şeyler almadım değil, bu fırsatla bir de parfüm sahibi oldum.
Kendime İroni siyah bir elbise alırken, anneme siyah ve beyaz uyumlu seçmeyi ihmal etmedim. Kız kardeşim zaten önceden kararını vermişti, onun da çok sevdiği markaport bir elbiseyi de indirimle hemen siparişini verdim. Üstelik bütün bu elbiseler neredeyse yarı fiyatına geliyordu. Devamlı olarak Limango’dan alışveriş yapmanın faydası bu olsa gerek diye düşündüm. Sürekli kalite ve arka ürün alışveriş olanağı sunan bir yerden alışveriş yapma avantajını böyle telaş dolu günler içinde yerine getirmenin huzurunu da yaşamış olduk.
 
Limango’dan yıllardır alışveriş yapıyorum. Online olarak bütün ürünleri anında takip edebiliyor, üyelik avantajlarından anında yaralanabiliyorum. Hem de anında haberim de oluyor. Kısaca ucuz kadın giyim alışverişi için en ideal marka ve yer neresi derseniz, hemen size Limango derim. Bizim gibi düşün telaşında olanların da yardımına koşan Limango sayesinde hemen ertesi günü tüm ihtiyaçlarımız elimizdeydi. Bu da ayrı bir mutluluk veriyor ayrıca.
 
Güvenilir bir alışverişin dışında kalite ve ucuzluğu da sağlayan Limango ile yıllardır alışverişimizi yerine getiriyoruz. Hizmette de kaliteli olan Limango ile yolculuğumuz daha uzun yıllarda sürecek gibi. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler