27 Haziran 2019 Perşembe 16:25
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 TEKNOLOJİ DÜNYASI Tüm Haberler  
Teknolojinin outleti olur mu demeyin!
Teknolojide outlet ayrıcalığı Outlet Center İzmit TeknoSA Extra Mağazasında sizi bekliyor!
Giriş Zamanı:15 Ağustos 2016 Pazartesi
Güncelleme: 31 Mayıs 2017 Çarşamba
Teknolojide Outlet Ayrıcalığı Outlet Center İzmit TeknoSA Extra Mağazasında
 
Teknoloji ürünlerinde outlet avantajlı fiyatlar, Kocaeli genelinde yalnızca Outlet Center İzmit TeknoSA Extra mağazasında bulunuyor.
 
Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri TeknoSA, Outlet Center İzmit’teki mağazasında dolu dolu outlet ürünleri ile hizmet veriyor. Son teknoloji televizyonlardan akıllı telefon ve notebooklara kadar tercih edilen birçok ürün outlet fiyatlarıyla, Kocaeli genelinde yalnızca Outlet Center İzmit TeknoSA mağazasında tüketicileri bekliyor.
 
2006 yılında Outlet Center İzmit bünyesine katılan TeknoSA mağazası, Mayıs 2011 yılından bu yana da 807m2 satış alanına sahip mağazada müşterilerine Teknosa Extra olarak hizmet veriyor. 
 
Bu yılın Nisan ayından bu yana, Outlet Center İzmit’teki mağazasını yüzde yüz outlet ürünlerine dönüştüren TeknoSA, outlet ürün ve fiyatlarıyla kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.
 
Teknolojinin vazgeçilmezimiz haline geldiği günümüzde, son teknoloji ürünlerin bu denli cazip outlet fiyatlarıyla sunulduğu Outlet Center İzmit’teki TeknoSA Extra mağazası, teknoloji severler tarafından tercih ediliyor. 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler