24 Ocak, 2019 Perşembe 03:00
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Palladium Ataşehir AVM’ye 5 Ödül Birden!
Palladium Ataşehir, 2016 Stevie Awards platformunda toplam 5 bronz ödülün sahibi oldu!
Giriş Zamanı:15 Ağustos 2016 Pazartesi
Anadolu Yakası’nın gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 2016’ya girerken hazırladığı, 30 gün boyunca müzikal eğlencelerin, dev yılbaşı ağacının, kış bahçesinin, lezzetli yiyeceklerin ve hediyelik eşyaların satışa sunulduğu ahşap evlerin yer aldığı ‘Palladium Yılbaşı Köyü’ etkinliğiyle,Stevie Awards platformunda 4 ödüle layık görüldü.
 
''Marketing Campaign of the Year - Entertainment & Sports'', ''Small-Budget Marketing Campaign of the Year (<3 milyon dolar/5 milyon euro), ''Communications or PR Campaign of the Year - Events & Observances'', ''Best Exhibition Display, Standor Feature'' kategorilerinde 4 Bronz ile ödüllendirildi.
 
Palladium Ataşehir, 'Film Gibi Aşkımız' projesiyle de, Marketing Campaign of the Year - Entertainment & Sports kategorisinde 1 Bronz ödül alarak, toplam 5 bronz ödül ile farkını bir kez daha ortaya koydu. 
 
'Yılbaşı Köyü' bu sene, Hermes Creative Awards’ten de 1 Gold ve 3 Platinum olmak üzere 4 ödül almıştı.
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler