20 Mayıs 2019 Pazartesi 00:21
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Spor Giyim Tüm Haberler  
Under Armour’dan 6 mağaza daha!
Spor giyim markası Under Armour, ürünlerini 6 yeni mağaza ile Türkiye’deki spor tutkunlarının beğenisine sunuyor.
Giriş Zamanı:15 Ağustos 2016 Pazartesi
Güncelleme: 15 Ağustos 2016 Pazartesi
Under Armour, büyüme stratejisi çerçevesinde açtığı İstanbul Akasya AVM, İstinye Park AVM ve İzmir Point Bornova AVM’deki mağazalarının ardından, 2016 Ekim ayının ortasına kadar İstanbul ve Ankara’da toplam 6 mağaza açarak Türkiye yatırımını büyütüyor. En ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarını buluşturan marka, sporcuların performansını arttırmaya yönelik vizyonunu bütün dünyaya yaymayı amaçlıyor.
 
Kadın, erkek ve genç atletlere yönelik spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanlar sunan marka, üst düzey teknolojiyle üretilen ürünlerini Türkiye’deki yatırımları ile istihdam yaratmaya devam ediyor. Under Armour, 2016 Ekim ayının ortasına kadar İstanbul’da Zorlu AVM, Kanyon AVM ve ViaPort mağazalarını; Ankara’da ise Kent Park AVM, Armada AVM ve Next Level AVM mağazalarını açarak mağaza sayısını 9’a çıkarıyor.
 
Antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan marka, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını arttırmayı hedefliyor.
 
Under Armour Uluslararası Yeni Pazarlar Kıdemli Yöneticisi Carlos Maza, Türkiye pazarına girişleri ile ilgili olarak: “Doğuş Perakende Grubu’nun ortaklığında Türkiye’deki varlığımızı genişletmeyi planlıyoruz. Bizim için en az mağaza sayısı kadar önemli olan Türkiye’de olup, burada sporcuların gücüne güç katmak… Buradaki sporcuları yeni tasarlanmış sporcu giysileriyle güçlendireceğiz.” dedi. Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü görevini üstlenen Aydın Kanatlı, söz konusu yatırımlar ile ilgili olarak: “Under Armour, uluslararası pazarlara açılmaya odaklanmış durumda. Biz de bu hedef dahilinde 2016 yılı sonuna kadar 9 mağaza açıyoruz ve her sene ortalama 10 mağaza ile yatırımlarımıza devam etmeyi hedefliyoruz. Under Armour Türkiye olarak müşterilerimize benzersiz ürünler ve farklı bir alışveriş deneyimi sunacağımız için oldukça heyecanlıyız.” açıklamasını yapıyor.
 
Doğuş Perakende Grubu ortaklığında ülkemize gelen marka, hızlı büyüyerek Türkiye’deki varlığını genişletmeyi ve bütün sporculara ulaşmayı planlıyor. 
 
Under Armour’ın dünya çapında ‘yol arkadaşı’ olduğu bazı sporcular arasında dünyanın en ünlü NBA yıldızlarından MVP Stephen Curry, olimpiyatlarda en çok madalya kazanan yüzücü unvanının sahibi Michael Phelps ve dünyanın en iyi tenis oyuncularından iki kez Grand Slam şampiyonluğu kazanan başarılı tenisçi Andy Murray yer alıyor.
 
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler