24 Ocak, 2019 Perşembe 02:06
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Termometre tasarlamaya var mısınız?
Çocuklar Trump AVM'de önce tiyatro oyunları izleyecek, ardından Termometre Tasarlama Atölyesi'ne katılacak!
Giriş Zamanı:16 Ağustos 2016 Salı
Trump AVM Çocuk Katı, çocukları birbirinden eğlenceli etkinlikler ile buluşturmaya devam ediyor. Çocuklar 20-21 Ağustos’ta önce tiyatro oyunları izleyecek, ardından “Termometre Tasarlama Atölyesi” ile yeteneklerini gösterecekler.
 
Çocuklara Tiyatroyu Sevdirecek Oyunlar Hafta Sonu Trump AVM’de…
 
Kültür Bakanlığı Büyük Ödülü’nü alan aynı zamanda Kültür Bakanlığı Yayınları tarafından kitap olarak da basılan ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ tiyatro oyunu 20 Ağustos Cumartesi günü saat 13.00’te çocuklarla buluşacak.
 
21 Ağustos Pazar günü ise dünyaya yaşam sevinci dağıtan, hayat ağacını kurtarmaya çalışan kahraman çocukların hikâyesinin anlatıldığı müzikli ve danslı çocuk oyunu ‘Dünyayı Kurtaran Çocuk’, çocukları eğitirken eğlendirecek. Oyunun başlama saati 13.00.
 
“Termometre Tasarlama Atölyesi”nde el becerilerini geliştirecekler
 
20– 21 Ağustos tarihlerinde saat 14.00’te başlayacak “Termometre Tasarlama Atölyesi”ne katılan çocuklar, hayal güçlerini geliştirip yeteneklerini gösterecek aynı zamanda termometrenin çalışma şeklini öğrenecekler.
 
Cumartesi ve Pazar günü Trump AVM Çocuk Katı’nda gerçekleşecek etkinliklere katılım ücretsiz olacak…
 
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler