24 Ocak, 2019 Perşembe 02:55
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Yaz biterken Akasya'dan nağmeler
Akasya Acıbadem AVM, yaz sezonunu Kürşat Başar & Jale ve İlhan Şeşen’in sahne alacağ muhteşem bir konserle noktalıyor.
Giriş Zamanı:17 Ağustos 2016 Çarşamba
Akasya Acıbadem AVM, yaz sezonunu muhteşem bir konserle noktalıyor. Kürşat Başar & Jale ve İlhan Şeşen’in sahne alacağı konserde, Jale ve İlhan Şeşen’in birbirinden güzel şarkılarına eşlik edebilirsiniz. Saksafonda ise Kürşat Başar'ın doyumsuz yorumu olacak elbette.
 
Kürşat Başar tarafından 2011 senesinde kurulan Kürşat Başar Orkestrası ülkenin önemli solistleriyle düzenlediği konserler geçidini  sürdürüyor. Acıbadem Akasya Park AVM’de düzenlenecek yaz aylarının son konseri 30 Ağustos saat 20.00’de başlayacak. Konserde yer alacak diğer virtüözler ise şöyle; Piyanoda Burçin Büke, perküsyonda Adrian Gomez, bas gitarda Elcil Gürel ve davulda İzzet Hiçkolmaz...
 
Akasya Acıbadem AVM'de caz ve Latin müziğin klasikleri, Türk hafif müziğin seçkin eserleri ile yaz aylarına elveda diyebilirsiniz.
 
Konserin ücretsiz olduğunu da hatırlatalım.
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler