24 Ocak, 2019 Perşembe 01:41
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Hayvan hakları ne kadar umurunuzda?
Adana Optimum AVM tarafından düzenlenen Hayvan Hakları konulu fotoğraf yarışması neticelendi.
Giriş Zamanı:17 Ağustos 2016 Çarşamba
Hayvan hakları 2004 yılında ülkemizde de yasal güvence altına alınmış durumda. Hayvanlara kötü muameleleri önlemek maksadıyla düzenlenen çeşitli organizasyonlar var. Bunlardan biri de Adana Optimum AVM tarafından düzenlenen “Hayvan Hakları Kareleri” konulu fotoğraf yarışması idi. Bu yarışma neticelendi ve kazananlar belli oldu. Yarışmadaki en güzel fotoğraflar 21 Ağustos tarihine kadar Adana Optimum sergi alanında sergileniyor.
 
Fotoğraf yarışmasına ülkemizin birçok ilinden 5 bin 824 eser gönderilmiş. “Hayvan Hakları” teması ile çekilen fotoğraflar arasında, 3 ayrı kategoride birinci, ikinci ve üçüncü belirlenmiş. AYrıca mansiyon ödülleri de verilmiş. Yarışmada dereceye giren fotoğraflar da dahil olmak üzere toplam 69 eser ise Adana Optimum AVM'de sanatseverlerin beğenisine sunulmuş. Adana Optimum AVM’nin ikinci katında sizleri bekleyen sergiyi 21 Ağustos 2016 tarihine kadar gezebilirsiniz.
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler