22 Şubat 2019 Cuma 16:40
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Trump Cadde'de Cem Adrian rüzgarı
Alternatif müziğin sevilen ismi “Cem Adrian” Trump Cadde’de hayranlarıyla buluştu!
Giriş Zamanı:22 Ağustos 2016 Pazartesi
Alternatif müziğin çok sesli çocuğu “Cem Adrian” 20 Ağustos Cumartesi akşamı sevilen şarkıları ile Trump Cadde sahnesinde sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı…
 
Kendini ‘özgün bir müzisyen’ olarak tanımlayan, farklı ses rengiyle beğeni toplayan, besteleri ve şarkılardaki farklı yorumuyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Cem Adrian, Trump Alışveriş Merkezi’nin terasındaki Trump Cadde’de sevenleriyle buluştu. Yaklaşık 3 bin kişinin dinlediği konserde Cem Adrian, sevenlerini kendisine hayran bıraktı.
 
Yaklaşık 10 yıldır sadece çok renkli sesiyle değil çok renkli müziğiyle yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında eserlere imza atan Cem Adrian, Trump Cadde’de kendi şarkılarının yanı sıra sevilen türküleri farklı bir yorumla seslendirdi. Sanatçıya eserlerinde dinleyicileri de coşkuyla eşlik etti. Yaklaşık 2 saat süren konser sonunda Cem Adrian büyük alkış aldı.
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler