22 Şubat 2019 Cuma 16:13
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Dev Tablo Ödüle Doymuyor!
Maltepe Park AVM, Stevie International Business Awards’ta 4 ödülün sahibi oldu.
Giriş Zamanı:22 Ağustos 2016 Pazartesi
Maltepe Park Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği ''Bir Tablo Bin Fırça'' projesi ile Uluslararası İş Dünyası’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen Stevie International Business Awards’ta 4 ödülün sahibi oldu.
 
Alışverişte ve eğlencede ''Tüm aile için ilk durak Maltepe Park'' söylemi doğrultusunda yoluna başarı ile devam eden Maltepe Park Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği ‘’Bir Tablo Bin Fırça’’ projesini uluslararası 4 ödül ile taçlandırdı.
 
31 Ekim- 10 Kasım tarihleri arasında ''Atatürk'e verdiğiniz değeri göstermek için bir fırça darbesi de sizin olsun.'' sloganı ile gerçekleştirilen ve daha önce Hermes Creative Awards yarışmasından 1 ödül ile onurlandırılan ''Bir Tablo Bin Fırça'' projesi, Stevie International Business Awards yarışmasında, 3 Bronz ve 1 Gümüş ödüle layık görüldü.
Stevie® Awards, iş dünyasının önde gelen saygın ödülleri arasında yer alan ve tüm dünya çapında bireysel ya da kurumsal, kamu ya da özel, kar amacı güden veya gütmeyen tüm katılımcıların başvurusuna açık bir ödül programı. Bu yıl 13.'sü düzenlenen Stevie® Awards, dünya çapında 60’tan fazla ülkeden 3 bin 700’ün üzerinde başvuru aldı.
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler