18 Kasım 2019 Pazartesi 04:31
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 YEME İÇME Tüm Haberler  
Boğazın lezzet üssü Etna Steak
Boğazın lezzet üssü Etna Steak Restoran kutlanmaya değer özel günler için uygun kampanyalarla misafirlerini bekliyor.
Giriş Zamanı:23 Ağustos 2016 Salı
Güncelleme: 23 Ağustos 2016 Salı
Boğazın en güzel yerinde, Sortie’nin içinde yer alan Etna Steak Restoran, özel günlerinde misafirlerine farklı menü seçenekleri ve belirli sayıdaki grup rezervasyonları için indirimli fiyat imkanları sunarak lezzet ve eğlenceyi bir arada sunmaya devam ediyor.
 
Etna Steak Restoran, boğaz manzarası eşliğinde doğum günü, mezuniyet, yıldönümü, evlilik ve şirket yemekleri gibi özel günleri kutlamayı ve eğlenceli vakit geçirmeyi lüks olmaktan çıkarıyor. Özel anları unutulmaz kılmak amacıyla bir araya gelen misafirlerine zengin menü seçeneklerini uygun fiyatlarla sunuyor.
 
Doğal ve Kaliteli Ürünlerle Menüler Daha Zengin, Yemekler Daha Lezzetli
 
Tam bir lezzet tutkunu ve yeni tatlar keşfetme meraklısı olan Etna Steak’in sahibi Serdar Uşaklı; “Dünya mutfağından seçkin lezzetlerin sunulduğu menülerimiz aylar süren titiz bir çalışma ile hazırlanırken, tamamen organik ve kaliteli ürünler kullanıyoruz. Özellikle et yemeğinde pişirme tekniklerinin ve marinasyon yöntemlerinin yanı sıra et seçimi de büyük önem arz etmektedir. Özellikle Balıkesir ile Afyon yörelerindeki etlerin daha lezzetli olmasından dolayı biz de özel besi çiftliklerinde yetiştirilen 18 - 24 aylık erkek büyükbaş hayvanlar arasından etlerimizi temin ediyoruz.” dedi.
 
Yeni Lezzet Arayışlarımız Devam Edecek
Damaklarda iz bırakan lezzetteki zengin menülerinin otoriteler tarafından beğenilmesinin mutluluk yarattığını belirten Uşaklı, Türk mutfağına yeni lezzetler kazandırma arayışlarının devam edeceğini de sözlerine ekledi.
 
Ödüllü Şef Kemal Kabadayı ve deneyimli kadrosu ile dikkat çeken Etna Steak Restoran, et yemeklerindeki marina yöntemleri ve kendine has özel sosları ile geleneksel lezzetlere farklı formlar kazandırmakta. Kalite ve doğallıktan ödün vermeyen zengin menüsüyle fark yaratmaya devam ediyor. Menüdeki dikkat çeken ana yemeklerden bazıları şu şekilde; 22 gün boyunca özel sosta bekletilen Etna Lokum, bonfile ve köftenin düğünü diye tanımlanan Etna Bonfile Köfte, New York Steak, Dallas Steak ve Etna Sushi, Antrikot. Menü içerikleri ise 8 çeşit meze başlangıç tabağı, ara sıcak olarak Etna Börek, Mitte Köfte, mevsim yeşillikli salata, ana yemek olarak Etna Köfte ve dağ kekikli tavuk ızgara, son olarak meyve tabağı şeklinde.
 
Etna Steak Fiks Menü Fiyatları
Bir adet yerli içki ile birlikte kişi başı 75 TL,
İki adet yerli içki ile birlikte kişi başı 85 TL,
Üç adet yerli içki ile birlikte kişi başı 115 TL
Limitsiz yerli içki ile birlikte kişi başı 175 TL.
 
 
 
 
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler