23 Mayıs 2019 Perşembe 23:36
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
English Home'dan yeni koleksiyon
Yaşam alanlarınıza stil katan English Home, 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonuna "Cottage Garden" koleksiyonu ile merhaba diyor.
Giriş Zamanı:23 Ağustos 2016 Salı
Yaşam alanlarınıza stil katan English Home, 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonuna "Cottage Garden" koleksiyonu ile merhaba diyor.
 
English Home'un ‘Cottage Garden’ koleksiyonu kır evleri ve hasat mevsiminden esinlenmeler içeriyor. Koleksiyonda ferforje ürünler, patchwork ve örgü tekstiller, kır evi tarzında değişik aksesuarlar var.
 
Doğada sonbahar aylarında görülen yıldız çiçeği, begonya ve süpürge otu, funda gibi çalıların renkleri koleksiyonda kendini hissettiriyor. Tasarımlarda doğadaki kırmızı meyveler ve hayvanlar öne çıkıyor. Elma, armut gibi mevsim meyveleri ile beraber tavşan, sincap desenleri de koleksiyonda yer buluyor.
 
Sezona hâkim olan yeşil ve kızıl tonları ile beraber yaban gülü pembesi, süpürge otunun lila tonları da koleksiyonda yer buluyor.
 
English home'un yurt çapına dağılmış 300’e yakın mağazası ve online alışveriş imkanı bulunuyor.
 
 
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler