24 Ocak, 2019 Perşembe 02:58
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Maltepe Park Açık Hava Konserleri sizi bekliyor!
Maltepe Park AVM, açık hava konserleriyle Kalben, Ceyl’an Ertem, Rubato ve Suzan Kardeş’i ağırlıyor.
Giriş Zamanı:24 Ağustos 2016 Çarşamba
 
 
Müziğe verdiği desteği her geçen gün arttırarak, müzikseverleri sevdikleri müzisyenlerle biraraya getiren Maltepe Park Alışveriş Merkezi, açık hava konserleriyle; 26 Ağustos’ta Kalben’i, 27 Ağustos’ta Ceyl’an Ertem’i, 02 Eylül’de Rubato’yu ve 03 Eylül’de Suzan Kardeş’i sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.
 
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 2016 senesi içerisinde birçok ünlü ismi ziyaretçileri ile buluşturdu. Bu buluşmaların bir yenisi ise, Maltepe Park’ın teras alanında Kalben, Ceyl’an Ertem, Rubato ve Suzan Kardeş konserleri ile olacak.
 
2016 yılının Şubat ayında, kendi adını taşıyan ilk albümü, çıktığı gün itibarıyle iTunes albüm Listesi’ne 1 numaradan girerek büyük bir başarıya imza atan Kalben, hali hazırda albüm tanıtım konserleri için Türkiye’yi dolaşırken; 26 Ağustos Cuma akşamı Maltepe Park’ta sevenleri ile biraraya gelecek.
 
Soluk (2010), Ütopyalar Güzeldir (2012), Amansız Gücenik (2014), Yuh (2015) albümleri ile her geçen gün dinleyici kitlesini arttırarak müzikal yolculuğuna devam eden Ceyl’an Ertem, albümlerinde yer alan ve cover şarkılardan oluşan repertuarı ile 27 Ağustos Cumartesi gecesi Maltepe Park Açık Hava konserleri kapsamında sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.
 
Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün; aynı anda aynı duyguları paylaşarak büyük bir ahenk içinde – adeta sadece kendilerinin görebildiği bir şefi takip edercesine – birlikte hissettiklerini; bir müzik cümlesinde temponun serbest bir anlayışla hızlandırılıp, yavaşlatılması anlamına gelen yani ritmik bir özgürlüğü ifade eden “Rubato” kelimesinin sahnede doğduğunu, performanslarında gösteriyorlar. 02 Eylül Cuma gecesi, müzikle, aşkla, muhabbetle Maltepe Park sahnesinde olacaklar.
 
Suzan Kardeş, repertuarında Türk Sanat Müziği ve Türkçe sözlü popüler bilinen şarkılar dışında; Boşnakça, Arnavutça, Hırvatça, Makedonca, Sırpça ve Roman şarkılar ile de sahnede dinleyenleri ile buluşuyor. Albümlerinde tüm bu dillerde şarkılar söyleyen Suzan Kardeş kendi deyimiyle; “Ben ayrılanları kendimce şarkılarımla birleştirdim” diyor. Dinamik sahne performansı ve geniş repertuarı ile tam bir sahne kadını olan Suzan Kardeş, 03 Eylül Cumartesi akşamı Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde vereceği konserle sevenleriyle buluşacak.
 
Esenkent metro durağı çıkışında yer alan Maltepe Park’ta gerçekleşecek Kalben, Ceyl’an Ertem, Rubato ve Suzan Kardeş konserleri ücretsiz olup, tüm konserler 21.00’da başlayacaktır.
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler