24 Ocak, 2019 Perşembe 01:57
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Cevahir'de illüzyonist olmaya var mısın?
Cevahir AVM, çocukların Sihirli Şato’da deneyimleyecekleri illüzyon oyunları ile keyif dolu bir gün geçirmelerini sağlıyor!
Giriş Zamanı:25 Ağustos 2016 Perşembe
Güncelleme: 25 Ağustos 2016 Perşembe
Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, çocukların Sihirli Şato’da deneyimleyecekleri illüzyon oyunları ile keyif dolu bir gün geçirmelerini sağlıyor!
 
2-11 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Cevahir’e gelen çocuklar, birer küçük sihirbaza dönüşüyor! 12.00-20.00 saatleri arasında Sihirli Şato’ya gelen minikler, sihirbaz kostümlerini giydikten sonra illüzyonist eğitmenler eşliğinde öğrenecekleri birbirinden eğlenceli sihirbazlık numaraları ve sürpriz hediyeler sayesinde keyifli bir tatil geçirirken, hem eğlenecek hem sıra dışı bir hobi kazanacaklar.
 
Ünlü Sihirbazlarla Tanışma Fırsatı
Çocuklar, etkinlik kapsamında gelen ünlü sihirbazlar Kıvanç ve Burak ile tanışarak sihir dolu keyifli bir gün geçirme şansı yakalayacaklar. Etkinlik sonunda kendilerine hediye edilen özel illüzyon seti ile Sihirli Şato’dan ayrılan minik sihirbazlar, burada hayatları boyunca unutamayacakları bir anı deneyimleyecekler.
 
Kaliteli hizmetiyle alışverişin odak noktası olan İstanbul Cevahir, minikleri gülümseyen yüzlerle okula uğurlamak ve yaz tatilini keyifli noktalamak için sizleri bekliyor!

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler