20 Mayıs 2019 Pazartesi 00:43
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Aldo ve Nine West Adana Optimum'da!
Adana Optimum AVM, ayakkabı markaları Aldo ve Nine West’i de marka karmasına dahil etti.
Giriş Zamanı:25 Ağustos 2016 Perşembe
Her yaştan ve her kesimden ziyaretçisine, alışverişin yanı sıra konforlu mekanlarda güzel zaman geçirebilecekleri çok yönlü ve zengin bir ortam sunan Optimum AVM, her biri alanlarında öncü markaları Adanalılar’la buluşturmaya devam ediyor.
 
Modayı Kendi Tarzı İle Yorumlayanlara
Ayakkabı, çanta ve aksesuarda modayı kendi tarzı ile yorumlayanların adresi Aldo, AVM’nin zemin katında açıldı. Ayakkabıda son trendleri kent halkı ile buluşturan Aldo, hem kadın hem erkek için ayakkabı, çanta ve aksesuar gruplarında geniş bir ürün yelpazesine sahip. Aldo, spor ve günlük modellerden, şık ve trendleri yakından takip eden modellere kadar birçok farklı seçeneği bir arada sunuyor.
 
Modaya ilham veren, modanın ruhuna yön veren kadınların ayakkabı, çanta ve aksesuar tercihi Nine West de yine Optimum AVM’nin zemin katında yerini aldı. Pek çok ülkede birbirinden şık tasarımlarıyla stil sahibi kadınlara hitap eden Nine West, Adanalı kadınların da ilk tercihi olmayı hedefliyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler