24 Ocak, 2019 Perşembe 03:07
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Tekzen’den yeni imaj kampanyası
Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciri Tekzen, sonbahara yeni sloganı ve hazırladığı reklam filmi ile hızlı bir giriş yaptı.
Giriş Zamanı:07 Ekim 2016 Cuma
Melih Kibar’ın “Bir Tanem Söyle Canım Ne İstersen İste Benden …” sözleriyle tanınan “Söyle Canım” şarkısından ilham alınarak hazırlanan reklam filminde, tüketiciye “Sen yeter ki iste” sloganı altında “Evin için ne istersen Tekzen’de” mesajı veriliyor.
 
Yüzde 100 yerli sermayeli ve Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciri Tekzen, mağaza sayısını artırmaya devam ederken mevcut mağazalarını da yeniliyor. Mağaza yenileme çalışmalarına ek olarak marka imaj çalışmalarını da tamamlayan Tekzen, yeni sloganı “Sen yeter ki iste" ve "Evin için ne istersen Tekzen’de” mesajı ile hazırladığı reklam filmini yayına sundu.
 
53 ilde bulunan 113 mağazasıyla Türkiye’de daha fazla evi güzelleştirmek için hiç durmadan büyüyen Tekzen, 3 ayrı kurguyla çekilen yeni reklam filminde, yaşadığı alanı güzelleştirmek isteyenlerin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunarak yaşam kalitesine değer kattığını vurguluyor.
 
Sen Yeter Ki İste...
 
Viem Ajans tarafından hazırlanan reklam filminde, Melih Kibar’ın “Bir Tanem Söyle Canım Ne İstersen İste Benden …” sözlerini taşıyan “Söyle Canım” şarkısı dikkat çekiyor. Herkesin yakından bildiği bu melodiye, Tekzen’in yeni sloganına uygun olarak Viem Ajans tarafından uyarlanan sözler dikkat çekiyor.
Bu çalışma ile Tekzen markasına farklı bir soluk kazandırdıklarını vurgulayan Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya, “Yapı market sektörü dinamiği yüksek, hızlı büyüyen bir sektör. İnsanlar artık kendi yaşam alanlarını kendileri yenilemek, güzelleştirmek, onarmak istiyor. Biz de Tekzen olarak “Kendin yap” trendine, sunduğumuz ürünlerle yaşam alanlarını güzelleştirerek destek veriyoruz.
 
Biz Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip yapı market zinciriyiz. Müşterilerimize kaliteli ürünü daha uygun fiyatlarla sunarak müşteri deneyimi ile istedikleri standardı yakalayabilecekleri bir mağazacılık hizmeti veriyoruz. Bunun için mevcut mağazalarımızı da yenilemeye devam ediyoruz. Tekzen, bugün toplam 53 ilde 113 mağazasıyla, 214 bin metrekare satış alanında ve yaklaşık 3000 çalışanıyla, yılda 10 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Mağaza sayımızı 2016 yılı sonuna kadar yurt içinde 117 mağazaya çıkarma hedefindeyiz. 2016 yılı içerisinde yüzde 17 büyüme ile Türkiye ve perakende trendlerinin üzerinde bir büyüme gerçekleştirdik.
Bu yeni kampanyamızla da tüketicilere ihtiyaçları olan her şeyi Tekzen’de bulacaklarını, yaşam alanları için fikirler geliştirebileceklerini ve kendilerini daha iyi hissedecekleri mesajını veriyoruz.
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler