17 Aralık 2018 Pazartesi 02:40
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Mall of İstanbul’da Ramazan boyunca eğlence
Ramazan süresince her gün müzik dinletileri, özel şovlar, gösteriler ve atölyeler Mall of İstanbul’da olacak!
Giriş Zamanı:31 Mayıs 2017 Çarşamba
Mall of İstanbul, ziyaretçilerine Ramazan ayına yönelik keyifli bir program hazırladı. Gölge Oyunu, Eller Kollar Tiyatrosu, Dev Etekli Masal Anlatıcı ve El Tiyatrosu gibi ilgi çekici etkinliklerin yanı sıra Mall of İstanbul’da Pazartesileri hariç her gün canlı müzik dinletisi sunulacak. Etkinlikler 26 Mayıs’ta başlayıp Ramazan Ayı’nın sonuna kadar devam edecek.
 
NEO ile Türk Sanat Müziği ve her Cumartesi Abdullah Şahin Tiyatrosu
Batı enstrümanlarıyla Türk Sanat Müziği yapan NEO grubu Ramazan boyunca Pazartesi günleri hariç her gün Mall of İstanbul ziyaretçilerine müzik ziyafeti sunacak. Mall of İstanbul’da Amfi Tiyatro’da her Cumartesi günü saat 20:00’de ise ünlü tiyatro sanatçısı Abdullah Şahin ekibiyle sahne alacak.
 
Eller Kollar Tiyatrosu ve Gölge Oyunu
Yalnızca ellerin konuştuğu Müzikli El ve Gölge oyunu ise izleyenlere farklı bir gösterinin kapılarını aralıyor. Dev bir perdenin önünde ellerle yapılan farklı şekiller üzerinden anlatılan hikâyeler, izleyenleri zaman zaman duygulandırırken zaman zaman da güldürecek. Eller Kollar Tiyatrosu’nda ise sahnede bir oyuncu, etrafında onlarca el ve kol ile Ramazan’a özgü oyunlar oynayacak. Eller Kollar Tiyatrosu Ramazan Ayı boyunca her Cumartesi izlenebilecek.
 
Her Pazar Masallar Diyarına büyülü bir yolculuk Mall of İstanbul’da
Ramazan ayında Mall of İstanbul’un bir diğer konuğu ise Dev Etekli Masalcı olacak. Masalcı Abla metrelerce uzunluğa sahip eteğine sakladığı büyülü dünyanın sembollerini, görsel bir şölene dönüştürerek minik izleyenlerle buluşturacak. Mall of İstanbul’daki bir diğer masal etkinliği ise ‘Davulumdan Masallar’. Ramazan ayının sembolü davul bu kez masallara eşlik edecek. Masallar diyarına büyülü bir yolculuk yapmak isteyenler için masal etkinlikleri her Pazar iftardan önce Mall of İstanbul Amfi Tiyatro’da olacak.
 
MOİPARK’ta eğlence dorukta!
Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK’ta ise Ramazan ayı boyunca sınırsız eğlence devam ediyor. Puan kazandıkça hediyeler kazandıran oyunlar, son sürat giden ‘Çılgın Mekik’, çarpışan otolar, yer çekimsiz ortam deneyimi yaşatan ‘Yer Çekimi Sıfır’, heyecan dolu video game’ler ve Türkiye’nin en büyük korku konseptli eğlencesi Dehşet Oteli yepyeni deneyimler yaşamak ve unutulmaz bir gün geçirmek isteyenler için MOİPARK’ta.
 
 
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler