13 Aralık 2018 Perşembe 00:49
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
China Homelife başlıyor!
Türkiye’nin en kapsamlı Çin ürünleri fuarı China Homelife, İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor.
Giriş Zamanı:31 Mayıs 2017 Çarşamba
Türkiye’nin en kapsamlı Çin ürünleri fuarı China Homelife, 1-3 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor. 800’den fazla Çinli firmanın ve 50 binden fazla ürünün yer alacağı China Homelife Fuarı, Çin’in deniz ticaretini güçlendirmek adına başlatılan ve dünyanın yüzde 63’üne ulaşılması hedeflenen “One Belt, One Road” projesinin de dünya çapındaki resmi platformu olma görevini üstleniyor.
 
Türk standartlarına uygun olarak tüm kontrollerden geçmiş tekstil, hazır giyim ve aksesuarları, ev tekstili, inşaat malzemeleri, el aletleri ve hırdavat, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, elektronik eşya, hediyelik eşya, züccaciye, mutfak ve banyo armatürleri, gıda, lojistik, LED ve aydınlatma gibi ürünlerin yer aldığı fuar bu sene 15 bin ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.
 
Çocuklar için birbirinden renkli oyuncaklar, sırt çantası olabilen scooter kaykaylar, yeni nesil elektrikli kaykaylar, boyalar; 8 dereceye kadar dayanıklı ve iki saatte yapılabilen prefabrik evler, ev ürünlerinden çamaşır makineleri, bahçe mobilya ve malzemeleri, laminant parkeler, evde çöp kokularına son verecek olan gıda atığı imha edici makine, tekstil ürünlerinden kadın şal ve aksesuarları, kadın ve erkek kıyafetleri, gelinlikler gibi birçok ürün bu fuarda yer alıyor.
 
Yer: İstanbul Fuar Merkezi - Yeşilköy
Salonlar: 9 – 10 Hall
Tarih: 1- 3 Haziran 2017 Perşembe
Saat: 10.00 – 18.00
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler